Trwa ładowanie...

Spotykała się z kolegą z planu. Szybko okazało się, że nie jest im po drodze

Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik poznali się w latach 90. Między dziennikarzami szybko powstała więź. Przez lata byli dobrymi przyjaciółmi. "Andrzej został powiernikiem jej tajemnic" - mówiła osoba z otoczenia Drzyzgi.

Ewa Drzyzga przez lata przyjaźniła się z Andrzejem SołtysikiemEwa Drzyzga przez lata przyjaźniła się z Andrzejem SołtysikiemŹródło: AKPA, fot: AKPA
d12pljd

Ewa Drzyzga oraz Andrzej Sołtysik mają za sobą kilka nieudanych związków. Ostatecznie każde z nich znalazło stabilizację w życiu i założyło rodzinę. Przed laty jednak, kiedy oboje nie posiadali partnerów, spróbowali na fundamentach przyjaźni stworzyć coś więcej.

Drogi Drzyzgi i Sołtysika skrzyżowały się w latach 90.

Drzyzga w owym czasie dopiero zaczynała swą medialną karierę. Kiedy spotkała Sołtysika w RMF FM, od razu złapała ze znanym już dziennikarzem świetny kontakt. Między dwójką szybko nawiązała się przyjaźń. Drzyzga była wówczas żoną Andrzeja Roszaka. Kiedy para rozwiodła się, Ewa udzieliła krótkiego, acz wymownego komentarza.

d12pljd

- Nie chcę wychodzić z moją prywatnością do świata. Rozmawiałam z ponad 25 tysiącami ludzi, którzy mieli w sobie taką potrzebę. Ja nie muszę dokładać do tego swojej historii. Mnie zależy na słuchaniu tych ludzi, a nie mówieniu o sobie. Zwłaszcza że to jest nie tylko moja historia, ale w grę wchodzi osoba trzecia. To trzeba też uszanować - wyznała w rozmowie z "Galą".

Oparcie w przejściu przez rozwód, Drzyzga znalazła właśnie w Sołtysiku.

-Inteligenty, błyskotliwy, potrafiący nie tylko ciekawie mówić, ale i słuchać Andrzej został powiernikiem jej tajemnic, życiowym doradcą - podkreślała znajoma dziennikarki.

To właśnie dzięki Sołtysikowi, Drzyzga przeniosła się do stacji TVN, gdzie została gwiazdą formatu "Rozmowy w toku", programu porównywanego do tego, prowadzonego przez Oprah Winfrey.

Ich związek nie przetrwał próby czasu

Choć dwójka świetnie się dogadywała, w pewnym momencie miała stwierdzić, że ich relacja zdecydowanie lepiej układa się na stopie przyjacielskiej. Po rozstaniu kilka razy spotkali się na stopie zawodowej. Zarówno Drzyzga, jak i Sołtysik odnaleźli swoje drugie połówki i założyli rodziny, o których rzadko się wypowiadają. Dziennikarz w latach 2003-2010 był mężem Shadii Nugud; małżeństwo jednak ciągle się rozmijało i ostatecznie rozpadło. Obecnie jednak Sołtysik jest szczęśliwym mężem i tatą.

d12pljd

Ewa Drzyzga odnalazła z kolei szczęście u boku Marcina Borkowskiego, z którym ma dwóch synów. Kiedy pojawiły się pogłoski o rozstaniu, dziennikarka szybko ucięła temat, zarzucając portalom rozpowszechnianie nieprawdziwych doniesień oraz bezprawne wykorzystanie danych osobowych.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Drzyzga wspomina początki 'Rozmów w toku'

d12pljd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12pljd