Trwa ładowanie...
d1b6hf4
Sprytny sposób na nawilżenie twarzy

Sprytny sposób na nawilżenie twarzy

W codziennym pośpiechu nie mamy czasu na rozbudowaną pielęgnację twarzy. Istnieją jednak sposoby, które są szybkie i skuteczne. Mamy metodę na błyskawiczne nawilżenie. Przekonajcie się same!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1b6hf4

Upływającego czasu nie zatrzymamy, ale przez odpowiednią pielęgnację na pewno długo zachowamy promienny wygląd naszej twarzy. Podstawą jest nawilżanie skóry. Tuż po 20. roku życia cera zaczyna powoli tracić swoją elastyczność i robi się przesuszona. Dlatego tak ważne jest jej dobre nawilżanie. Zabieg ten pomaga złagodzić oznaki starzenia, a nawet zredukować zmarszczki i poprawić koloryt skóry.

Braki wody w skórze i brak jej odpowiedniego natłuszczania prowadzi do zachwiania równowagi wodno-lipidowej. Jeśli skóra nie dostanie wody, to wpłynie to na pogorszenie jej kondycji. Skóra będzie wtedy mało elastyczna i szorstka. Żeby tego uniknąć, warto używać odpowiedniego nawilżenia. Pomogą w tym specjalnie kremy, toniki czy maseczki i nie należy zapominać o piciu wody! Przynajmniej półtora litra dziennie.

Sprytnym sposobem na nawilżenie twarzy jest użycie toniku. Nasączamy nim wacik i lekko oklepujemy wacikiem twarz. Pamiętajmy, żeby po tym zabiegu osuszyć twarz chusteczką. Dzięki temu lepiej nawilżymy naszą twarz. Jeśli nie macie czasu w tygodniu, to wystarczy zrobić ten mini zabieg w wolniejszy wieczór lub w weekend.

Partnerem artykułu jest Dermika

d1b6hf4

Podziel się opinią

Share
d1b6hf4
d1b6hf4