Trwa ładowanie...
d2mnpal

Stań się pozytywnie pozytywna, czyli pozytywny egoizm jako nowy styl życia

Już niedługo odbędzie się kolejna konferencja z cyklu Sukces Pisany Szminką. Chcesz całe życie iść do przodu, jednak ciągle coś cię powstrzymuje? Nie potrafisz być asertywna? A może oczekujesz od życia czegoś więcej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stań się pozytywnie pozytywna, czyli pozytywny egoizm jako nowy styl życia
(AKPA)
d2mnpal

Już niedługo odbędzie się kolejna konferencja z cyklu Sukces Pisany Szminką. Chcesz całe życie iść do przodu, jednak ciągle coś cię powstrzymuje? Nie potrafisz być asertywna? A może oczekujesz od życia czegoś więcej? Tego wszystkiego możesz nauczyć się u nas, a dodatkowo skonsultujesz swoje obawy z wybitnymi kobietami. Nie zwlekaj i zapisz się! Nie pozwól, żeby twoim życiem zawładnęły przypadkowe wartości, związki, zadania i przedmioty.

Gościem specjalnym będzie Natasza Urbańska.

Podczas konferencji odbędzie się pokaz modowy MUSES

d2mnpal

Data: 24 czerwca Godzina: 18:00 Miejsce: PURE SKY CLUB Złote Tarasy - wejście obok Coffe Heaven (21 piętro)

Gwiazdy wieczoru:

Natasza Urbańska – uznana za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet polskiego show biznesu. Polska piosenkarka i tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa. Od 1995 związana ze Studio Buffo. Przez wiele lat trenowała gimnastykę artystyczną. Jako dziecko zapisała się na zajęcia prowadzone w klubie Legia Warszawa. Przez około 10 lat odnosiła sukcesy, m.in. wielokrotne mistrzostwo Warszawy. W 2007 roku otrzymała tytuł VIVA Najpiękniejsi, a w 2009 roku Wiktora w kategorii Gwiazda Piosenki.

Agnieszka Komornicka - projektantka mody, grafik, malarką i kostiumograf. Autorka pierwszego powojennego prywatnego pokazu mody w Polsce. Laureatka nagrody dla najlepszej projektantki w Polsce. Od 1995 roku współpracuje z Januszem Józefowiczem przy projektach Teatru Studio Buffo. W miarę odnoszonych sukcesów Agnieszka Komornicka zajęła się profesjonalną stylizacją polskich artystów i gwiazd, zaczynając od Maryli Rodowicz, a później zajmując się m. in. Katarzyną Figurą, Anną Dereszowską i do tej pory Nataszą Urbańską. Agnieszka wymyśliła również markę „Shoe Be Do".

d2mnpal

Pokaz mody – MUSES

Muses to firma modowa stworzona przez Nataszę Urbańską i Agnieszkę Komornicką. Panie wcześniej współpracowały przy projektach kostiumów teatralnych, telewizyjnych czy prywatnych artystki. Sukcesem były kostiumy do programów telewizyjnych takich jak: „Przebojowa Noc", „Złota Sobota" czy do musicalu 3D live „POLITA". Pomysłodawczynią nazwy była Natasza. Muzy symbolizują różne zawody artystyczne, takie jak: taniec, poezję czy śpiew. Stąd wzięła się pięknie brzmiąca i bardzo obrazowa nazwa firmy: „MUSES".

Program:

18:00 Rejestracja i networking

18:30 Część merytoryczna
Wyzwól w sobie pozytywny egoizm czyli jak uporządkować swój „wewnętrzny ekosystem" i zrobić przestrzeń dla siebie - nowej siebie. Zadbać, by w naszym życiu nie znajdowały się przypadkowe wartości, związki, zadania, czy przedmioty.
- jak przenieść uwagę z zewnątrz (kariera, pieniądze, opinie ludzi, otoczenie fizyczne) na siebie i własną relację z otoczeniem!
- Jak realizować eco-cele służące tobie i innym
- jak budować symbiotyczne relacje z innymi
- jak uporządkować swój świat i przyciągnąć spełnienie.

Prowadzenie:
Dr Tomasz Skalski - socjolog Uniwersytetu Śląskiego, filozof, coach, koordynator merytoryczny Kampanii Eko-Bycie Pozytywny Egoizm.
Dagmara Skalska - artystka sztuk wizualnych, dziennikarka oraz specjalistka od szeroko pojętej „sztuki słowa". Twórczyni marki neocoaching oraz Pracowni ArtPARA.

19:30 Podsumowanie i dyskusja

19:45 Część inspirująca
wywiad z Nataszą Urbańską i Agnieszką Komorowską – prowadzenie Olga Kozierowska

20:30 Pokaz mody MUSES

d2mnpal

21:00 Kolacja przy akompaniamencie włoskich aromatów

21:30 Loteria nagród (do wygrania m.in. biznesowy tydzień z NISSANEM)

W części kuluarowej wystawią się jak zwykle kobiece firmy.

Inwestycja: 50 pln/bilet

Konieczna rejestracja: konferencje@sukcespisanyszminka.pl

Liczba miejsc ograniczona!

d2mnpal

Podziel się opinią

Share

d2mnpal

d2mnpal