Blisko ludziStań się pozytywnie pozytywna, czyli pozytywny egoizm jako nowy styl życia

Stań się pozytywnie pozytywna, czyli pozytywny egoizm jako nowy styl życia

Stań się pozytywnie pozytywna, czyli pozytywny egoizm jako nowy styl życia
Źródło zdjęć: © AKPA

07.06.2013 14:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już niedługo odbędzie się kolejna konferencja z cyklu Sukces Pisany Szminką. Chcesz całe życie iść do przodu, jednak ciągle coś cię powstrzymuje? Nie potrafisz być asertywna? A może oczekujesz od życia czegoś więcej?

Już niedługo odbędzie się kolejna konferencja z cyklu Sukces Pisany Szminką. Chcesz całe życie iść do przodu, jednak ciągle coś cię powstrzymuje? Nie potrafisz być asertywna? A może oczekujesz od życia czegoś więcej? Tego wszystkiego możesz nauczyć się u nas, a dodatkowo skonsultujesz swoje obawy z wybitnymi kobietami. Nie zwlekaj i zapisz się! Nie pozwól, żeby twoim życiem zawładnęły przypadkowe wartości, związki, zadania i przedmioty.

Gościem specjalnym będzie Natasza Urbańska.

Podczas konferencji odbędzie się pokaz modowy MUSES

Data: 24 czerwca Godzina: 18:00 Miejsce: PURE SKY CLUB Złote Tarasy - wejście obok Coffe Heaven (21 piętro)

Gwiazdy wieczoru:

Natasza Urbańska – uznana za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet polskiego show biznesu. Polska piosenkarka i tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa. Od 1995 związana ze Studio Buffo. Przez wiele lat trenowała gimnastykę artystyczną. Jako dziecko zapisała się na zajęcia prowadzone w klubie Legia Warszawa. Przez około 10 lat odnosiła sukcesy, m.in. wielokrotne mistrzostwo Warszawy. W 2007 roku otrzymała tytuł VIVA Najpiękniejsi, a w 2009 roku Wiktora w kategorii Gwiazda Piosenki.

Agnieszka Komornicka - projektantka mody, grafik, malarką i kostiumograf. Autorka pierwszego powojennego prywatnego pokazu mody w Polsce. Laureatka nagrody dla najlepszej projektantki w Polsce. Od 1995 roku współpracuje z Januszem Józefowiczem przy projektach Teatru Studio Buffo. W miarę odnoszonych sukcesów Agnieszka Komornicka zajęła się profesjonalną stylizacją polskich artystów i gwiazd, zaczynając od Maryli Rodowicz, a później zajmując się m. in. Katarzyną Figurą, Anną Dereszowską i do tej pory Nataszą Urbańską. Agnieszka wymyśliła również markę „Shoe Be Do".

Pokaz mody – MUSES

Muses to firma modowa stworzona przez Nataszę Urbańską i Agnieszkę Komornicką. Panie wcześniej współpracowały przy projektach kostiumów teatralnych, telewizyjnych czy prywatnych artystki. Sukcesem były kostiumy do programów telewizyjnych takich jak: „Przebojowa Noc", „Złota Sobota" czy do musicalu 3D live „POLITA". Pomysłodawczynią nazwy była Natasza. Muzy symbolizują różne zawody artystyczne, takie jak: taniec, poezję czy śpiew. Stąd wzięła się pięknie brzmiąca i bardzo obrazowa nazwa firmy: „MUSES".

Program:

18:00 Rejestracja i networking

18:30 Część merytoryczna
Wyzwól w sobie pozytywny egoizm czyli jak uporządkować swój „wewnętrzny ekosystem" i zrobić przestrzeń dla siebie - nowej siebie. Zadbać, by w naszym życiu nie znajdowały się przypadkowe wartości, związki, zadania, czy przedmioty.
- jak przenieść uwagę z zewnątrz (kariera, pieniądze, opinie ludzi, otoczenie fizyczne) na siebie i własną relację z otoczeniem!
- Jak realizować eco-cele służące tobie i innym
- jak budować symbiotyczne relacje z innymi
- jak uporządkować swój świat i przyciągnąć spełnienie.

Prowadzenie:
Dr Tomasz Skalski - socjolog Uniwersytetu Śląskiego, filozof, coach, koordynator merytoryczny Kampanii Eko-Bycie Pozytywny Egoizm.
Dagmara Skalska - artystka sztuk wizualnych, dziennikarka oraz specjalistka od szeroko pojętej „sztuki słowa". Twórczyni marki neocoaching oraz Pracowni ArtPARA.

19:30 Podsumowanie i dyskusja

19:45 Część inspirująca
wywiad z Nataszą Urbańską i Agnieszką Komorowską – prowadzenie Olga Kozierowska

20:30 Pokaz mody MUSES

21:00 Kolacja przy akompaniamencie włoskich aromatów

21:30 Loteria nagród (do wygrania m.in. biznesowy tydzień z NISSANEM)

W części kuluarowej wystawią się jak zwykle kobiece firmy.

Inwestycja: 50 pln/bilet

Konieczna rejestracja: konferencje@sukcespisanyszminka.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także