GwiazdyStanisława Ryster mocno o prostytucji w Polsce. Zarzuca rodakom hipokryzję

Stanisława Ryster mocno o prostytucji w Polsce. Zarzuca rodakom hipokryzję

Stanisława Ryster
Stanisława Ryster
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KBŁ
28.05.2021 09:18

Bez dwóch zdań Ryster to legenda telewizji. Latami prowadziła kultowy teleturniej "Wielka Gra", dając przykład innym gwiazdom szklanego ekranu, jak należy się prezentować. Niektórych może zdziwić, że dziś bez ogródek mówi o prostytucji w naszym kraju i otwarcie wspiera homoseksualistów.

Była gwiazda TVP nie ma potrzeby dłużej się krygować i ukrywać swoich poglądów. W wywiadzie dla Onetu powiedziała wprost, że nie akceptuje ataków społeczeństwa na społeczności LGBT, Zdaniem Stanisławy Ryster, Polacy jako katolicy powinni okazywać miłosierdzie każdemu – w tym również kochającym inaczej.

Stanisława Ryster o gejach i prostytucji

Jak powiedziała, Bóg stworzył gejów i "nikt z wyboru nie chce być gejem". Na tym Ryster nie skończyła – ma wielu przyjaciół-homoseksualistów i nikomu nie ufa tak jak im. – Geje to wspaniali przyjaciele. Krztyny zazdrości, krztyny zawiści. I wielka cierpliwość – stwierdziła.

 Dlatego denerwuje ją zachowanie części społeczeństwa, które krzyczy o moralności, kiedy ma swoje za uszami. – Krzyczą o prostytutkach, a przecież gdyby nie było popytu, nie byłoby podaży. Niech ci katolicy, którzy rzekomo nigdy nie zdradzają żon, nie chodzą na prostytutki – grzmiała. – W Polsce sprawy seksu zawsze były tabu. U nas nawet nie ma ładnych słów na intymne części ciała. Wszystko jest jakieś brzydkie, a dziewczyna, która ma temperament, to już jest prawie ku... – zdenerwowała się.

 Stanisława Ryster wcześniej nie cenzurowała się, mówiąc o zwolnieniu z telewizji. Okazało się, że nikt nie raczył jej o tym poinformować, a wszystkiego dowiedziała się z prasy. – Nie pozwolono mi nawet pożegnać się z widzami. Potraktowano mnie jak stary mebel, który można wyrzucić, gdy nie jest już potrzebny – wyjawiła swego czasu "Wysokim Obcasom".

Prowadzona przez nią "Wielka gra" był kultowym teleturniejem czasów PRL. Prezenterka była ostatnią gospodynią tego programu, w którym odpytywała uczestników z wiedzy ogólnej – i to od 1975 r. Ostatni odcinek został wyemitowany w 2006 r.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta