Trwa ładowanie...
drw6lwt
Strobing i look w stylu Twiggy to hity w makijażu na wiosnę 2016
Newseria
twiggy

Strobing i look w stylu Twiggy to hity w makijażu na wiosnę 2016

Dominują kolory neutralne, beże i odcienie kwiatu róży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
drw6lwt

Wiosną tego roku w makijażu króluje minimalizm. Wraca moda na makijaż typu make up no make up oraz oko w stylu Twiggy. Dominujące kolory to neutralne brzoskwinie, beże i odcienie kwiatu róży. Cera powinna być promienna i świeża.
Romantyczna i naturalna - taka powinna być kobieta wiosną 2016 roku. Można to osiągnąć dzięki znów modnemu makijażowi typu make up no make up. Jego podstawą jest promienna cera, delikatnie podkreślone usta i cienie do powiek w neutralnych kolorach. Panie, które cenią naturalność, ale nie wyobrażają sobie makijażu bez mocnych ust, mogą zdecydować się na czerwoną lub amarantową szminkę. Efekt świetlistej cery zapewni natomiast strobing - nowa technika modelowania twarzy, która zastąpiła konturowanie.

- Strobing był już hitem w poprzednim sezonie. Pod tym pojęciem kryje się rozświetlenie wypukłych części w twarzy, tylko że wiosną i lato 2016 dodatkowo będzie modne rozświetlenie powieki - mówi Karina Zienkiewicz-Janiak, product manager Delia Cosmetics.
Modny będzie będzie look hippy doll, inspirowany stylem modelki Twiggy, jednej z ikon mody lat 70. Jego podstawą są mocno wytuszowane rzęsy, zarówno górne, jak i dolne oraz kreska w załamaniu powieki. Oczy pozostają centralnym punktem makijażu, a usta powinny być tylko delikatnie zaakcentowane. W zakresie kolorystyki dominować będą takie barwy, jak brzoskwinia, beże, brązy oraz róże.

drw6lwt

Podziel się opinią

Share
drw6lwt
drw6lwt