ycipk-3lfok2

Styliści Milek Design inspirują na Święta – postaw na proste, a niebanalne stylizacje włosów

Gdy już domowe porządki zakończone, wigilijne potrawy przygotowane, czas znaleźć chwilę dla siebie. W natłoku przedświątecznych przygotowań ciężko znaleźć moment na wizytę u fryzjera. Styliści Milek Design prezentują kilka inspiracji stylizacji włosów. Kilka z nich wykonasz sama w domu. Sprawdź sama!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stylizacja włosów na święta
Stylizacja włosów na święta (123RF)
ycipk-3lfok2

Powrót do przeszłości – upięcie z lat 30-tych
Delikatna fala to znak rozpoznawczy tej stylizacji rodem z lat 30-tych. Pierwsze gwiazdy dużego ekranu, jak Marlena Dietrich i Greta Garbo dyktowały główne trendy, pokazując, jak wyglądać dobrze i efektownie. Głównym założeniem stylizacji jest szyk i elegancja, dlatego też pojawiają się delikatne fale oraz ozdoba w formie piór z tyłu głowy. Jeśli wolisz wersje mniej ekstrawagancką, możesz nie wpinać piór we włosy. Część włosów została podpięta. Wyjątkowo i bardzo kobieco.

Odrobina ekstrawagancji we włosach
Kolejna propozycja to klasyczna forma irokeza – fryzura z drobnych kucyków. Dosyć proste w wykonaniu, a efekt bardzo ciekawy. Świetne rozwiązanie dla młodych dziewczyn, które szukają szalonych rozwiązań, ale klasycznych i odpowiednich na rodzinną kolację wigilijną.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-3lfok2

Delikatne fale - klasycznie i subtelnie
Posiadaczkom włosów długich na pewno przypadnie do gustu kolejna stylizacja. Rozpuszczone włosy zostały lekko pofalowane. Zapleciony i skręcony warkocz delikatnie przechodzi wokół głowy. Fryzura kobieca i subtelna. Bez problemu wykonasz ją sama w domu.

Materiały prasowe
Podziel się

Fale & warkoczyki – uroczo i efektownie
Ostatnia fryzura również przeznaczona dla włosów długich. Chociaż zawsze możesz zainspirować się naszymi stylizacjami i je przekształcić na potrzeby swoich kosmyków. Lekkie fale połączone z warkoczami z tyłu głowy. Środek głowy ozdobiony warkoczem dobieranym. Na długości włosów warkoczyki klasyczne. Bardzo uroczo i efektownie.

Zobacz też: Azjatyckie gadżety do włosów - WIEKI TEST- HIT czy KIT!

ycipk-3lfok2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3lfok2

ycipk-3lfok2
ycipk-3lfok2