ModaSunrise Fashion Festival – co się będzie działo?

Sunrise Fashion Festival – co się będzie działo?

Sunrise Fashion Festival – co się będzie działo?
Źródło zdjęć: © AKPA
23.07.2012 09:58, aktualizacja: 23.07.2012 11:56

23 lipca w Kołobrzegu rozpocznie się pierwsza edycja Sunrise Fashion Festival - trzydniowego festiwalu mody, podczas którego pojęcie fashion zostanie zaprezentowane w wielu aspektach. Znamy już plan wszystkich wydarzeń organizowanych w ramach imprezy.

23 lipca w Kołobrzegu rozpocznie się pierwsza edycja Sunrise Fashion Festival - trzydniowego festiwalu mody, podczas którego pojęcie fashion zostanie zaprezentowane w wielu aspektach. Znamy już plan wszystkich wydarzeń organizowanych w ramach imprezy.

Każdy z modowo-festiwalowych dni zacznie się na Strefie Plaża przy molo już o godz. 8.30 i potrwa do 14.00. Na początek poranny jogging z trenerem, a później zajęcia taneczne prowadzone przez Izę Janachowską oraz Roberta Kochanka.

Warto dodać, że tancerka w ramach krótkiego kursu nauczy uczestniczki chodzenia na szpilkach. Warsztaty choreograficzne poprowadzi duet Weronika Grycan i Łukasz Paciorek. Nie zabraknie również specjalnych porad udzielanych przez trenera gwiazd. W przedpołudniowym paśmie odbędzie się również casting na modelkę z Agencją D’Vision. Uzupełnieniem będzie wydarzenie „Moda na pomaganie, czyli Dzień Dawcy z DKMS”. O którym więcej możecie poczytać * tutaj*

Codziennie od 17.00 impreza przenosi się do „Miasteczka Wolności Wizerunkowej” w Regionalnym Centrum Kultury. Tam przez 3 godziny będzie można cieszyć się niezwykłą strefą stylizacji Mai Sablewskiej. Organizatorzy obiecują, że stylistka pomoże odkryć piękno, które jest w każdym z nas. Prócz tego uczestnicy będą mogli przejść niecodzienną metamorfozę pod okiem doświadczonych ekspertów, odbyć szybki kurs stylizacji i projektowania. Znajdzie się również coś dla fanek i fanów „hand made”. Będzie można wykonać własnoręcznie biżuterię. Nieoficjalnie wiemy, że w ruch pójdą śrubki i kredki.

Zwieńczeniem codziennych wydarzeń będzie wieczorny pokaz mody. 23-go swoją kolekcję pokaże duet Paprocki & Brzozowski. Następnego dnia Łukasz Jemioł, a cały festiwal zakończy pokaz Macieja Zienia. Projektanci zaprezentują swoje jesienne kolekcje oraz, co najważniejsze, specjalnie na Sunrise Fashion Festival zaprojektują wyjątkowe stylizacje klubowe.

W ramach wieczornych wydarzeń odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu Sunrise Fashion Festival w ramach programu „Modnie z RPO WZ”. Wstęp na Strefę Plaża i do Miasteczka Wolności Wizerunkowej jest bezpłatny. Na pokazy mody obowiązują zaproszenia. Zapowiada się ciekawie. Do zobaczenia w Kołobrzegu.

(kr/pho)