Gwiazdy"Świat się kończy". Maciej Dowbor o współpracy z żoną

"Świat się kończy". Maciej Dowbor o współpracy z żoną

"Świat się kończy". Maciej Dowbor o współpracy z żoną
Źródło zdjęć: © East News
Klaudia Stabach
07.05.2019 21:35

Organizatorzy tegorocznego Sopot Hit Festiwalu postanowili, że niektóre wydarzenia poprowadzi celebrycka para, czyli Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. O ile dla Dowbora zajęcie konferansjera nie jest żadną nowością, tak dla jego żony będzie to wielki debiut.

Dziennikarz, który często pozwala sobie na uszczypliwe żarty skierowane w stronę Joanny Koroniewskiej, postanowił w zabawny sposób zapowiedzieć ich współpracę.

"Świat się kończy. Telewizja się kończy. Dotychczas dawali mi do przeszkolenia młode adeptki sztuki konferansjerskiej - takie w trakcie studiów lub tuż po. (...). W Sopocie będę musiał męczyć ze zgoła inną debiutantką - mężatką, matką dwójki dzieci, po 40tce. Jakby nie było młodszych, perspektywicznych" - napisał w poście na Instagramie.

Na reakcję Joanny Koroniewskiej nie trzeba było długo czekać. "No cóż znając jego charakterek będzie na każdym kroku pokazywał gdzie właściwe miejsce "stażystki na dorobku", ale ja już wiem jak mu się zrewanżuję" - zapowiedziała aktorka.

Biorąc pod uwagę duże poczucie humoru u tej pary i dystans do siebie, to czujemy, że wspólne prowadzenie festiwalu może im całkiem dobrze wyjść.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl