Świąteczne stylizacje
SwiateczneStylizacje

Świąteczne stylizacje

Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. To właśnie detale wpływają na całość i dodają charakteru naszym stylizacjom.
Wśród kobiecych dodatków prym wiedzie oczywiście biżuteria. Złota, srebrna, kolorowa, minimalistyczna albo kompletnie szalona. Idealnie dobrana potrafi diametralnie odmienić nasz wygląd i sprawić, że poczujemy się wyjątkowo.
Biżuteria to też idealny prezent dla bliskich lub dla samej siebie. Dzięki niej możemy utrwalać wspomnienia, podkreślać ważne momenty i sprawić przyjemność najważniejszym osobom w naszym życiu. Podaruj radość sobie i bliskim.
Biżuteria Pandora
Świąteczne stylizacjeŚwiąteczna biżuteria – jak ją dobrać do okazji i gdzie nosić?

Przyjęło się, że świąteczna stylizacja powinna być elegancka i jednocześnie skromna. Może to być mała czarna lub koszula dopasowana do szalenie modnych obecnie, szerokich garniturowych spodni. Niezależnie od tego, na jaki strój postawisz, każda świąteczna stylizacja zasługuje na szlachetne dopełnienie w postaci biżuterii!

Katarzyna Sikorska
Święta tradycyjne czy zupełnie nie? Bohaterki tekstu opowiadają o swoich doświadczeniach
Świąteczne stylizacjeŚwięta spędziły bez rodziny. "Nie przyjęli tego dobrze"

Święta kojarzą się z rodzinnym czasem, wypełnionym spokojem i pysznym jedzeniem. Ale są tacy, którzy wcale nie lubią krzątaniny, gwaru, wspólnego siedzenia przy jednym stole. Alicja i Monika mają zupełnie inne podejście do świąt Bożego Narodzenia niż nakazuje tradycja.