Blisko ludziSylwia Bomba pokazała się bez makijażu. "Kiedyś nie wyszłabym tak z domu"

Sylwia Bomba pokazała się bez makijażu. "Kiedyś nie wyszłabym tak z domu"

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Źródło zdjęć: © AKPA
22.01.2022 10:00

Sylwia Bomba postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem bez makijażu. Fotografię w naturalnej odsłonie, bez grama make-upu zamieściła na swoim profilu na Instagramie. "Dzisiaj moja pewność siebie wynika zupełnie z czegoś innego niż makijaż" - przyznała Bomba.

Sylwia Bomba to fotografka, której sławę i rozpoznawalność przyniósł program "Gogglebox - przed telewizorem". Jeszcze bardziej stała się znana po udziale w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami".

Sylwia Bomba przeszła metamorfozę

Sylwia Bomba przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę. Na pewno motywacją do tego był udział w show "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami". Po programie efekty intensywnych treningów tanecznych chciała utrzymać dłużej. Dwa lata temu postanowiła przejść na dietę i zacząć ćwiczyć. Na swoim Instagramie chwaliła się sylwetką, a nawet zaprezentowała umięśniony brzuch.

Sylwia Bomba w show "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami"
Sylwia Bomba w show "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami" © AKPA | AKPA

Bomba w ciągu dwóch lat schudła ponad 30 kg. Wszystko dzięki połączeniu diety z treningami, których nie zaprzestała po tanecznym show. Musiała zmienić sposób odżywiania, bo cierpi na insulinooporność. Dlatego też z jej menu zniknęło wiele produktów. Alkoholu nie pije od półtora roku. Je pięć posiłków dziennie, pije 2-3 litrów wody, unika słodyczy i napojów gazowanych.

Sylwia Bomba bez makijażu

Bomba przyznała, że kiedyś miała kompleksy z powodu swojego wyglądu, ale cały czas pracuje nad samoakceptacją. Dowodem tego może być zdjęcie, które zamieściła na swoim InstaStory. Pozuje na nim z nieumalowaną twarzą. Dla porównania dała też zdjęcie w pełnym make-upie.

- Kiedyś bym nigdy się tak nie pokazała, nie wyszłabym nawet z domu. Dzisiaj moja pewność siebie wynika z zupełnie z czegoś innego niż makijaż na twarzy, co nie zmienia faktu, że makijaż uwielbiam – napisała szczerze Bomba.

Sylwia Bomba bez makijażu
Sylwia Bomba bez makijażu © Instagram

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta