Trwa ładowanie...
d3zz78t

Syn Edyty Górniak dostanie nagrodę za dobre oceny. Czeka go podróż

Syn Edyty Górniak zakończył rok szkolny z bardzo dobrymi ocenami. Matka postanowiła go za to wynagrodzić, organizując mu wyjazd na drugi kontynent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak nagrodzi syna za oceny
Edyta Górniak nagrodzi syna za oceny (East News)
d3zz78t

Edyta Górniak - nagroda dla syna

Allan Krupa, syn Edyty Górniak właśnie skończył pierwszą klasę w wojskowym liceum. 15-latek uzyskał świetne wyniki w nauce i przyniósł do domu świadectwo z wysokimi ocenami.

– Gdy Allan poszedł do klasy wojskowej, Edyta uznała, że najważniejsze będzie, by nauczył się samodzielności. Nie naciskała, by zbierał same dobre stopnie. Była ciekawa, jak sobie poradzi i czy przyniesie dobre świadectwo – opowiada znajomy piosenkarki w rozmowie z "Faktem". – Bardzo się ucieszyła, gdy na zakończeniu roku okazało się, że jej syn jest świetnym uczniem. Najlepsze oceny ma z chemii i edukacji dla bezpieczeństwa – dodaje.

d3zz78t

W zamian wokalistka przygotowuje dla niego specjalną nagrodę. Górniak zabierze Allana na wycieczkę po Stanach Zjednoczonych. Odwiedzą Nowy Jork i Chicago.

Zaledwie kilka dni temu w mediach gruchnęła wieść, że Górniak chce kupić synowi mieszkanie, żeby nauczyć go odpowiedzialności. Najwyraźniej lubi prawić mu luksusowe prezenty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Dzieci Ilony Wrońskiej nie chodzą do szkoły. Aktorka zdradza, jak to na nich wpłynęło

d3zz78t

Podziel się opinią

Share

d3zz78t

d3zz78t