Syn Górniak nie gryzł się w język. Oto co powiedział o matce

Syn Górniak nie gryzł się w język. Oto co powiedział o matce

Allan Krupa jest synem Edyty Górniak
Allan Krupa jest synem Edyty Górniak
Źródło zdjęć: © AKPA
28.03.2023 16:47, aktualizacja: 28.03.2023 18:01

Nastoletni syn gwiazdy niedawno zamieszkał ze swoją dziewczyną. Allan Krupa nie wyklucza, że to ta jedyna. W rozmowach z mediami snuje nawet plany dotyczące wymarzonego ślubu. Zdradził też, co czeka jego ukochaną Angelikę, gdy oficjalnie wejdzie do rodziny.

27 marca syn Edyty Górniak skończył 19 lat. Młody mężczyzna bardzo poważnie traktuje relację z Angeliką, z którą wspólnie wynajmuje mieszkanie w Warszawie. - Super się nam żyje. Nigdy nie byłem w tak długiej relacji, która nie doprowadziłaby mnie do szału (…). Praktycznie się nie kłócimy. Bardzo fajnie się nam mieszka. Nie mam zarzutów. Myślę, że to potrwa jeszcze bardzo długo - wyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Syn planuje ślub, matka odradza

Allan Krupa nie wyklucza, że kiedyś zapragnie sformalizować swój związek. - Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę. Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo! - dodał. Nastolatek już wyobraża sobie ceremonię. Wymarzony ślub powinien odbyć się w Dubaju, na dachu najwyższego wieżowca na świecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Jak będę miał wystarczająco pieniędzy, żeby zrobić ten ślub na dachu Burdż Chalifa. To myślę, że tak. Nawet jak bym wygrał dzisiaj w Lotto, to bardzo chętnie - stwierdził.

W tej kwestii jego matka ma jednak nieco inne zdanie. - Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa. Ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi. Ludzie powinni być przy sobie dlatego, że są razem szczęśliwi. Nie dlatego, że mają zawarty kontrakt własności. (...) śluby są drogie, a rozwody jeszcze droższe - oceniła Edyta Górniak w rozmowie z "Super Expressem".

Jaką teściową będzie Edyta Górniak?

Czy różnica zdań zweryfikuje plany Allana albo pogorszy relacje z matką? Nic na to nie wskazuje. "Fakt" zapytał młodego rapera, który występuje pod pseudonimem Enso, jaką teściową dla Angeliki byłaby znana polska artystka.

- Wszystkie żarty o teściowej nie byłby adekwatne do niej. Moja mama byłaby zaje*** teściową. Ja bym chciał mieć taką teściową. Jest swojska, rodzinna, czego więcej chcieć - twierdzi jej syn.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także