GwiazdySyn Michaela Jacksona spotkał się z Michałem Szpakiem. Zjedli obiad w warszawskiej restauracji

Syn Michaela Jacksona spotkał się z Michałem Szpakiem. Zjedli obiad w warszawskiej restauracji

Syn Michaela Jacksona spotkał się z Michałem Szpakiem. Zjedli obiad w warszawskiej restauracji
Źródło zdjęć: © ONS.pl | Paweł Kibitlewski
Agata Porażka
01.10.2018 19:40

Michał Szpak jest jednym z bardziej znanych i utalentowanych artystów na polskiej scenie muzycznej. Doceniają go nie tylko Polacy - jego głos jest znany także za granicą. Wygląda na to, że do grona jego znajomych dołączył właśnie syn Króla Popu - Brandon Howard.

Jak podaje portal "Jastrząb Post", Szpak był widziany przez paparazzich w towarzystwie Howarda w restauracji na warszawskim Powiślu. Miejsce, do którego się udali, jest często odwiedzane przez gwiazdy, więc nikogo nie dziwi, że wybrali się akurat tam.

Szpak wręczył synowi Jackona tajemniczy prezent - prawdopodobnie były to spersonalizowane perfumy. Osobisty i elegancki podarunek na pewno nie był tani, gdyż zrobienie takich perfum kosztuje nawet kilkaset złotych.

Zgodnie z relacją paparazzi obecnymi na miejscu, Szpak był ubrany w marynarkę o kolorze butelkowej zieleni, do której dobrał spodnie w sportowym stylu. Panowie żywo rozmawiali podczas obiadu, po czyk Szpak opuścił restaurację, a Howard został, aby udzielić wywiadu prasie.

Jego matka, Miki Howard, przyznała się do romansu z Jacksonem. Brandon nigdy nie rościł sobie żadnych praw do majątku zmarłej legendy.

Jeśli chcesz się podzielić z nami swoimi doświadczeniami, prześlij je przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także