GwiazdySyn Zamachowskiej wkroczył w świat show biznesu. Kariera stoi przed nim otworem

Syn Zamachowskiej wkroczył w świat show biznesu. Kariera stoi przed nim otworem

Syn Zamachowskiej wkroczył w świat show biznesu. Kariera stoi przed nim otworem
Agata Porażka

05.11.2018 20:46, aktual.: 05.11.2018 21:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Zamachowska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem swojego syna, który zadebiutował po raz pierwszy na ekranie telewizorów. Chłopak wystąpił w popularnym młodzieżowym serialu paradokumentalnym.

Zamachowska opublikowała na swoim profilu w Instagramie zdjęcie dziecka z podpisem: "#syn #aktorem #takasytuacja #dumnamama #supersiębawiłam #coza #głębiawyrazu #yougoboyyyy". Jej 16-letni syn Tomasz David Malcolm zadebiutował w serialu "Szkoła".

Tomek ma na swoim koncie jeszcze inny sukces - otrzymał prestiżowe stypendium w Virgin Atlantic Flying Academy na Florydzie. Wcześniej pracował jako roznosiciel ulotek, z czego również była bardzo dumna jego mama.

Występ syna Zamachowskiej spotkał się z dużą aprobatą internautów. Pod zdjęciem wstawionym przez dziennikarkę można przeczytać komentarze, które go zachwalają: "Brawo Tomek! Nie zmieniaj nic w sobie, bo jesteś cudownym, młodym facetem... Tylko pozazdrościć tak gęstych i zdrowych włosów... Dumna Mama Pani Monika!" czy "Jeeej, ależ on jest cudny chłopak".

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)