Trwa ładowanie...
konkurs
15-03-2017 11:42

Szalony konkurs, szalone nagrody dla całej klasy!

Koniec roku szkolnego coraz bliżej. Dla niektórych to ostatni rok w danej szkole i przede wszystkim dla tych uczniów mamy szaloną niespodziankę.

Szalony konkurs, szalone nagrody dla całej klasy!Źródło: WP.PL
d2p05hw
d2p05hw

Razem z Foto WP przygotowaliśmy zabawę w formie prostego konkursu. Do wygrania są fotoksiążki szkolne dla całej klasy. To świetny sposób na zachowanie wspólnych klasowych wspomnień i cenna pamiątka, do której uczniowie chętnie wrócą po latach.

Co zrobić, by wygrać szkolne fotoksiążki?

Wystarczy wypełnić formularz konkursowy i wysłać szalone zdjęcie swojej klasy (albo jej części). Im bardziej szalone, tym lepiej. Najciekawsza fotografia zostanie nagrodzona pakietem fotoksiążek z waszymi szkolnymi zdjęciami.

Fotoksiążka szkolna - co to takiego?

Nagrodą w konkursie Foto WP są fotoksiążki. Ale, ale… może nie każdy wie, co to takiego?Już spieszymy z wyjaśnieniem. Fotoksiążka to po prostu … książka z ulubionymi zdjęciami i ich opisami. Jej ogromną zaletą jest całkowita personalizacja - możliwość zaprojektowania całej książki tak jak podoba Ci się najbardziej. Na każdej karcie można dodać dowolną ilość zdjęć, elementów graficznych i opisów. Nie tylko wnętrze można dostosować do swoich upodobań - zdjęcia można dodawać także na twardej okładce.

WP.PL
Źródło: WP.PL

Skąd pomysł na fotoksiążkę dla szkół?

Fotoksiążki to coraz popularniejszy trend w polskich szkołach. Przecież tak miło wspominać szkolne lata, mając pod ręką wszystkie najfajniejsze zdjęcia z tego okresu. A jeśli pamięć zawiedzie, fotoksiążka przypomni, jak miała na imię ruda z drugiej ławki, która chętnie dzieliła się swoim śniadaniem. Zachowywanie wspomnień - to główny powód rosnącej popularności fotoksiążek szkolnych. Wielu dorosłych żałuje, że nie ma zdjęć z tego beztroskiego okresu życia. Współczesny uczeń nie będzie miał tego problemu.

d2p05hw

Każda fotoksiążka to Twoje zdjęcia i opisy w ładnej, kolorowej oprawie. Nasycone, wyraźne kolory to zasługa cyfrowej jakości wydruku. Tak pięknie przygotowana fotoksiążka może trafić do rąk uczniów wraz ze świadectwem ukończenia szkoły.

W tym roku pakiet fotoksiążek dla całej klasy możesz wygrać w konkursie Foto WP. Do wzięcia udziału zachęcamy uczniów w każdym wieku, także przedszkolaków reprezentowanych przez rodziców. Więcej o konkursie dowiesz się TUTAJ

d2p05hw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p05hw