Trwa ładowanie...
d2n07uz

Szczere słowa Dawida Podsiadły. O Warszawie, narkotykach i ładnych ludziach

"Ściankowe życie, nieustanny melanż, twarde narkotyki i sztuczne uśmiechy, a to nie dla mnie. Na bankietach nie czuję się komfortowo" – mówi Dawid Podsiadło w rozmowie z miesięcznikiem "Pani".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Dawid Podsiadło wrócił na scenę po 1,5 rocznej przerwie
Dawid Podsiadło wrócił na scenę po 1,5 rocznej przerwie (ONS.pl)
d2n07uz

Dawid Podsiadło skończył w tym roku 25 lat. Jego singiel "Małomiasteczkowy" od kilku miesięcy bije rekordy popularności. Podobnie jest z koncertami – jego listopadowe i grudniowe występy są już w większości wyprzedane. W najnowszym numerze miesięcznika "Pani" Podsiadło opowiada o swoich kompleksach i stosunku do Warszawy. Wokalista wspomina, że piosenka "Małomiasteczkowy" powstała wtedy, gdy zrozumiał, że różni się od innych osób mieszkających w stolicy.

"Pakowałem w domu torbę na siłownię i dotarło do mnie, że modne ciuchy nie ukryją tego, skąd pochodzę. Uświadomiłem sobie, że nie pasuję do ekipy, którą tam spotkam, do tych ładnych, zadbanych ludzi. Następnego dnia obudziłem się i napisałem tekst" – opowiada.

Jak wygląda Warszawa w oczach Dawida Podsiadły? "Świat, który mam na myśli w piosence, oznacza ściankowe życie, nieustanny melanż, twarde narkotyki i sztuczne uśmiechy, a to nie dla mnie. Na bankietach nie czuję się komfortowo. Poznałem tę rzeczywistość, ale z perspektywy obserwatora i niech tak zostanie” – podkreśla wokalista. Piosenkarz dodaje, że mimo wszystko lubi stolicę. Za ciekawe miejsca, kreatywnych ludzi czy kina studyjne i teatry.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2n07uz

Podziel się opinią

Share
d2n07uz
d2n07uz