Szpital Ambroziak – spektakularne miejsce na medycznej i urodowej mapie Warszawy

Szpital Ambroziak – spektakularne miejsce na medycznej i urodowej mapie Warszawy

Szpital Ambroziak – spektakularne miejsce na medycznej i urodowej mapie Warszawy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.02.2017 08:04, aktualizacja: 25.05.2018 15:01

Marka Ambroziak istnieje już ponad 17 lat. Profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do pracy całego zespołu, troska o każdego pacjenta, rzetelność i skuteczność działań właścicieli oraz spektakularna oferta, pozwoliły na kolejny, istotny krok w rozwoju firmy.

Ogromne zainteresowanie pacjentów z całej Polski, otwartą cztery lata temu w nowej lokalizacji, Kliniką Ambroziak przerosło wszelkie oczekiwania. Obecnie Klinika Ambroziak oferuje pełen zakres, wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu: dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, flebologii, ginekologii estetycznej i klinicznej, urologii, andrologii, laryngologii oraz fizjoterapii, dietetyki i kosmetologii.

Uruchomiona druga placówka, Szpital Ambroziak, to nowy etap rozwoju sektora zabiegów chirurgicznych. Obie lokalizacje zaprojektowała Joanna Ambroziak. Dodatkowo w nowym miejscu zespół kliniki świadczyć będzie pełen zakres usług.

Szpital Ambroziak mieści się przy ul. Młynarskiej 2a w Piasecznie, na powierzchni ponad 900m2.
Na 3 piętrach powstały: 2 sale operacyjne, 5 pokoi pooperacyjnych, 9 komfortowych i wygodnych pokoi dla pacjentów oraz gabinety lekarskie.
Od września 2016 r. ruszyło centrum obsługi telefonicznej, które ma na celu ułatwienie kontaktu pacjentów z obiema placówkami.

Obraz
© Materiały prasowe

Szpital Ambroziak, podobnie jak Klinika Ambroziak przy al. Gen. W. Sikorskiego, będzie dążyła do zapewnienia bezpieczeństwa, komfortu i pełnej satysfakcji pacjentów dzięki opiece doświadczonego i wykwalifikowanego, na najwyższym światowym poziomie, zespołu specjalistów.

Po odwiedzeniu tych luksusowych i przyjaznych pacjentowi miejsc, każdy poczuje ich magię i zrozumie motto firmy „Z miłości do piękna”.

Warto poczuć się wyjątkowo!

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany