Trwa ładowanie...

Szukasz nowych smaków? Sprawdź, co dostaniesz w paczce niespodziance z restauracji

Chcesz sprawić sobie jedzeniową przyjemność, ale nie do końca wiesz, na co masz ochotę? A może zależy ci na środowisku i starasz się nie marnować jedzenia? Dobrze się składa. Poznaj rozwiązanie, które sprawdzi się w obydwu przypadkach!

Share
Szukasz nowych smaków? Sprawdź, co dostaniesz w paczce niespodziance z restauracji
Źródło: materiały partnera
d27og00
Artykuł sponsorowany

Too Good To Go – z czym to się... je?

Każdego roku aż 1/3 wyprodukowanej na świecie żywności ląduje w koszu! W odpowiedzi na to w 2016 roku w Danii narodził się ruch Too Good To Go, który zrzesza ludzi walczących z marnowaniem żywności w 15 krajach świata. Praktycznym wymiarem tej idei jest obecnie aplikacja Too Good To Go, która łączy ponad 22 miliony użytkowników z 45 tysiącami partnerów. Ci ostatni to przede wszystkim właściciele restauracji, barów, kawiarni, piekarni przy cukierni, także w twojej okolicy. Wszystkich łączy jedno – w ich biznesie siłą rzeczy pojawiają się nadwyżki żywności, które pod koniec dnia mogłyby się zmarnować.

d27og00

Na szczęście dzieje się tak coraz rzadziej. Za sprawą aplikacji Too Good To Go każdy z partnerów może w dowolnym momencie przygotować paczkę niespodziankę dla potencjalnego klienta i udostępnić ją online w bardzo atrakcyjnej cenie. Chcesz wiedzieć, co zyskujesz, stając się użytkownikiem aplikacji?
Między innymi możliwość kupowania pysznych dań i przekąsek w twojej okolicy w dobrej cenie. Każda paczka niespodzianka to prawdziwa podróż w świat kulinarnych odkryć. Oferta jest naprawdę zróżnicowana, bo wśród partnerów znajdują się lokale oferujące pieczywo, słodkie wypieki, zdrową żywność, burgery, pizzę, kuchnię tradycyjną i kuchnie świata. W aplikacji masz szansę znaleźć dosłownie wszystko, na co akurat najdzie cię ochota, a przy tym nie uszczuplisz zbytnio portfela!

Dlaczego Too Good To Go odniosła błyskawiczny sukces? Środowisko nie jest nam obojętne!

Nie zapominajmy jednak o szczytnej idei, która przyświeca aplikacji Too Good To Go. Korzystając z niej, aktywnie włączasz się w globalny ruch przeciwko marnowaniu jedzenia. Ma to ogromne znaczenie z ekologicznego punktu widzenia. W samej Polsce każdego roku marnuje się aż 9 mln ton wyprodukowanej żywności.

Z kolei w skali globalnej produkcja jedzenia, które się marnuje, oznacza każdego roku emisję aż 3,3 miliarda ton gazów cieplarnianych do atmosfery, nie wspominając o zużytych w ten sposób zasobach wody! To naprawdę interesująca perspektywa, by walczyć z degradacją środowiska, po prostu zajadając się pysznościami przygotowanymi przez sprawdzonych restauratorów! A jeśli wydaje ci się, że twoje decyzje mają niewielki wpływ na środowisko, pamiętaj, że włączając się do akcji Too Good To Go, stajesz się członkiem liczącego już 22 miliony i stale rosnącego globalnego ruchu. Takiej siły i wpływu na środowisko nie można już bagatelizować! Przyłącz się do tej niezwykłej idei, a planeta z pewnością za to podziękuje!

Artykuł sponsorowany

d27og00

Podziel się opinią

Share
d27og00
d27og00