UrodaSzukasz sposobu na suchą skórę? Wybierz kwas hialuronowy!

Szukasz sposobu na suchą skórę? Wybierz kwas hialuronowy!

Szukasz sposobu na suchą skórę? Wybierz kwas hialuronowy!
Źródło zdjęć: © iStock.com | macniak
31.05.2019 14:28

Kwas hialuronowy to związek, który odgrywa bardzo ważną rolę w zachowaniu sprężystej i dobrze wyglądającej cery skóry. Szukasz sprawdzonego kosmetyku z tym składnikiem? Wybierz serum z kwasem hialuronowym, które dzięki skoncentrowanej formule zapewni ci świeży i promienny wygląd na długo.

Serum to kosmetyk, który warto stosować. Jego działanie i metoda aplikacji nie różnią się wiele od zwykłego kremu, ale rezultaty skrupulatnego stosowania serum biją na głowę wszelkie inne kosmetyki pielęgnacyjne. Serum cechuje się skoncentrowaną formułą oraz lekką, ułatwiającą absorpcję konsystencją, dzięki czemu efekty stosowania są lepsze, pojawiają się szybciej i zostają dłużej. Warto sięgać po serum {jak najwcześniej, wybierając odpowiedni preparat do typu skóry. Przeciwtrądzikowe, nawilżające, rozświetlające, antyoksydacyjne czy wreszcie przeciwzmarszczkowe – te i wiele innych rodzajów serum bez problemu kupisz w każdej drogerii.

Skóra ze skłonnością do nadwrażliwości
Sucha skóra wymaga zdecydowanego działania. Zbyt długie odwodnienie naskórka powoduje nie tylko nieprzyjemne uczucie spięcia skóry, ale również zwiększa skłonność do podrażnień oraz przyśpiesza proces starzenia. Serum z kwasem hialuronowym skutecznie koi przesuszoną skórę, ponieważ kwas hialuronowy jest znany z bardzo dobrych właściwości nawilżających. Potrafi łączyć ze sobą nawet 250 cząsteczek wody, dzięki czemu szybko uzupełnia braki w nawilżeniu skóry. To nie jedyna dobroczynna dla skóry właściwość serum z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy rewelacyjnie rewitalizuje skórę, sprawiając, że wygląda na piękniejszą, odmłodzoną i rozświetloną.

Obraz
© Shutterstock.com

Ekstremalnie sucha, spięta skóra potrafi być nadwrażliwa. Zafunduj jej naprawczy zabieg pielęgnacyjny – intensywne nawilżenie wraz z ukojeniem podrażnień. W tym celu sprawdzi się serum z kwasem hialuronowym. Stworzony przez kosmetologów odpowiednik występującego w ludzkiej skórze kwasu hialuronowego jest hipoalergiczny i przyjazny dla skóry. Jeśli często borykasz się z podrażnieniami lub twoja skóra jest bardzo wysuszona (np. po długim locie) nie zwlekaj, tylko czym prędzej nałóż na skórę dwie, trzy krople serum z kwasem hialuronowym. Różnica będzie widoczna gołym okiem.

Serum z kwasem hialuronowym to absolutny must-have. Jego odżywcze działanie sprawi, że jeśli raz spróbujesz, już o nim nie zapomnisz.