Trwa ładowanie...
d1bc9rq

Szydło składa życzenia na Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Internauci komentują jej postawę podczas protestów

Była premier postanowiła podziękować rodzicom zastępczym i osobom, które prowadzą Rodzinne Domy Dziecka. Jej wpis nie spotkał się jednak ze zrozumieniem. W komentarzach można przeczytać, że zapomniała o rodzicach niepełnosprawnych dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Była szefowa rządu podpadła wyborcom
Była szefowa rządu podpadła wyborcom (East News, Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER)
d1bc9rq

"W Dniu Rodzicielstwa Zastępczego, składam najserdeczniejsze podziękowania wszystkim Rodzinom Zastępczym i osobom prowadzącym Rodzinne Domy Dziecka, za trud wychowania swoich podopiecznych" – napisała na Twitterze Szydło.

Nie trzeba było długo czekać na komentarze pod wpisem byłej szefowej rządu. "Z niepełnosprawnymi nie warto się nawet spotykać. Lepiej od razu ustawić się w kolejce po premię która się 'należy'" – stwierdził jeden z internautów.

Kolejne komentarze nie brzmią lepiej:

d1bc9rq

"Czy choć jedno słowo w tekście powyżej jest szczere?"

"Pani to tylko tweety pisze? Szkoda, że nie była Pani taka ofiarna jak był protest ON i nawet słowa nie zamieniła. Minister od Twittera"

"No proszę, obudziła się Matka Polka"

"Hipokrytka"

W grudniu 2017 r. nowy premier powierzył Szydło funkcję przewodniczącej Komitetu Społecznego Rady Ministrów.

d1bc9rq

W czasie protestu niepełnosprawnych i ich rodziców apelowała, by wrócili do domu. Obiecała, że rząd stworzy dla nich ustawę, rozwiązującą ich problemy. "Ta ustawa będzie, będzie przegłosowana, będzie przyjęta, pomoc będzie skierowana" - zapewniała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1bc9rq

Podziel się opinią

Share

d1bc9rq

d1bc9rq