Tak traktują ją dzieci Pachuta. "To jest nieodwzajemnione"

Doda i Dariusz Pachut nie ukrywają swojego związku
Doda i Dariusz Pachut nie ukrywają swojego związku
Źródło zdjęć: © AKPA

15.03.2023 08:53, aktual.: 15.03.2023 10:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota "Doda" Rabczewska kilka miesięcy temu ujawniła, że spotyka się z Dariuszem Pachutem - ratownikiem medycznym i sportowcem. Mężczyzna ma dwoje dzieci z poprzedniego związku, które poznały już piosenkarkę. Jak się między nimi układa?

Choć Doda szukała miłości na oczach całej Polski, ostatecznie nie dała szansy żadnemu uczestnikowi programu "12 kroków do miłości". Chwilę po zakończeniu produkcji poinformowała jednak, że z kimś się spotyka. Dziś ich relacja jest już jak najbardziej oficjalna, bo piosenkarka regularnie pokazuje się w towarzystwie nowego partnera.

Poznała dzieci partnera. Tak ją traktują

Dariusz Pachut jest ratownikiem medycznym, podróżnikiem i sportowcem. Kiedyś był związany z pogodynką TVN, Dorotą Gardias. Ma też dwoje dzieci z tej relacji - córkę i syna, którzy zdążyli już poznać Rabczewską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pod koniec lutego cała czwórka wybrała się razem do Krynicy-Zdroju, gdzie m.in. jeździli na nartach i odwiedzili góralską karczmę. Szczęśliwy tata pokazał w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie. "Tak miło się patrzy, jak jesteś taka szczęśliwa! Cieszysz się jak dziecko, uśmiecham się, jak oglądam, jak tańczycie!" - jedna z komentatorek zwróciła się wtedy do Dody.

- Ten, kto się decyduje na dziecko, nie może ulegać presji społeczeństwa, swojej, mamy, rodziny, partnera. Dziecko musi być chciane, wyczekane i kochane - mówiła jakiś czas temu o macierzyństwie. Jak wyglądają relacje gwiazdy z dziećmi partnera? Ujawniła to w rozmowie z "Faktem".

Dzieci ją kochają. "To jest nieodwzajemnione"

- Dzieci mnie bardzo lubią. Paradoksalnie, wiemy to od wielu lat, że wszystkie dzieci moich przyjaciółek mnie po prostu kochają, sama tego nie rozumiem. Pytam ich "dlaczego wy mnie tak kochacie, przecież wiecie, że to jest nieodwzajemnione". Ale one się z tego cieszą i jeszcze bardziej mnie kochają - powiedziała.

Dodała, że "dzieci bardzo wyczuwają szczerość i takiego dobrego ducha". Sama ma mieć dobre intencje i niczego nie udawać.

Rabczewska i Pachut upublicznili swój związek w listopadzie 2022 roku, gdy na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie. Od tego czasu regularnie pokazują się razem na Instagramie, relacjonując wspólne wyjazdy czy randki.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także