Tak wygląda córka Pawła Golca. Maja ma już 19 lat

Córka Pawła Golca jest już dorosłą kobietą
Córka Pawła Golca jest już dorosłą kobietą
Źródło zdjęć: © AKPA

16.11.2022 17:41, aktual.: 16.11.2022 18:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bracia Golec to bez wątpienia jedno z najbardziej rozpoznawalnych rodzeństw w Polsce. Pochodzący z południa Polski muzycy są bardzo przywiązani do tradycji. Zarówno Paweł, jak i Łukasz Golcowie lata temu założyli swoje rodziny. Nieprawdopodobne, jak ich dzieci szybko rosną.

Łukasz Golec w 2000 roku poślubił Edytę Golec, która współtworzy grupę muzyczną Golec uOrkiestra. Brat bliźniak Łukasza, Paweł rok później poślubił Katarzynę Kułaczewską, z którą ma dwie córki - Maję i Annę. Starsza z nich jest już dorosłą kobietą.

Jak wygląda córka Pawła Golca?

Paweł Golec i Katarzyna Golec są rodzicami dwóch córek - 19-letniej Mai i dziewięcioletniej Anny. Wielu fanów zespołu Golec uOrkiestra zastanawia się, jak wyglądają pociechy muzyków i czy pójdą w ich ślady. Jak się okazuje, Maja ma do tego predyspozycje. Nie dość, że jest bardzo podobna do swoich rodziców, to odziedziczyła talent muzyczny po tacie. I wreszcie chce pokazać go światu. Na swoim profilu na Instagramie coraz odważniej prezentuje, jak śpiewa. Zazwyczaj publikuje nagrania, na których coveruje znane utwory - takie jak np.: "Valerie" nieodżałowanej Amy Winehouse. Jak się jednak okazuje, córka Pawła Golca pisze także swoje utwory. Do tej pory wydała dwie piosenki "Na szczyt" oraz "Ty wiesz".

Maja Golec odziedziczyła talent

Im więcej filmów wstawia, tym większą popularnością się cieszą. Po tym, jak Katarzyna Golec udostępniła na swoim profilu nagranie córki, więcej osób dowiedziało się o jej talencie. Pod piosenkami, które publikuje 19-latka, pojawia się wiele pozytywnych opinii. "Bardzo pięknie Majciu" - skomentował jeden z filmików córki Paweł Golec. Talent Mai chętnie komentują także fani zespołu jej taty. "Śliczny głos! Trzymam kciuki za rozwijanie talentu i kariery wokalnej!". "Piękny głos, rodzice mogą być dumni". "Przepiękny i wyjątkowy głos Anioła" - czytamy.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także