GwiazdyTak wygląda syn Izabelli Scorupco. Z okazji 19 urodzin mama publikuje zdjęcie

Tak wygląda syn Izabelli Scorupco. Z okazji 19 urodzin mama publikuje zdjęcie

Izabella Scorupco dzieli się czasem  zdjęciami swoich dzieci
Izabella Scorupco dzieli się czasem zdjęciami swoich dzieci
Źródło zdjęć: © Getty Images | Jon Kopaloff
25.07.2022 16:30

Znana z roli w bondowskim "GoldenEye" polsko-szwedzka aktorka Izabella Scorupco lubi publicznie składać swoim dzieciom życzenia urodzinowe. Tym razem 19 urodziny obchodził jej syn Jacob Raymond. Z tej okazji opublikowała na Instagramie jego zdjęcie.

Izabella Scorupco ma za sobą role zarówno w polskich, jak i międzynarodowych produkcjach. I choć świat pamięta ją najbardziej z tej u boku Pierce’a Brosnana, polska widownia kojarzyć ją może również jako Helenę Kurcewiczównę z "Ogniem i mieczem".

Obecnie aktorka ma 52 lata i dwoje dzieci: 25-letnią córkę Julię i świeżo upieczonego dziewiętnastolatka Jacoba Raymonda. To jego zdjęciem zdecydowała podzielić się ze swoimi fanami w relacji na Instagramie.

Kim jest dziewiętnastolatek?

Jacob Raymond to owoc związku aktorki z Jeffreyem Raymondem, specjalistą od public relations, którego Izabella Scorupco poznała w 2001 roku. Jego żoną, a wcześniej mamą jego dziecka została w roku 2003. Małżeństwem pozostali do 2015 roku.

Izabella Scorupco dodała relację ze zdjęciem swojego syna
Izabella Scorupco dodała relację ze zdjęciem swojego syna© Instagram

Jacob Raymond na dodanym przez aktorkę zdjęciu wygląda jak prawdziwy amerykański nastolatek. Ma na sobie nie tylko odważne kolory i wzory - jego czapkę zdobi flaga Stanów Zjednoczonych. I choć młody mężczyzna dba o swoją prywatność - jego instagramowy profil nie jest dostępny dla postronnych obserwatorów, z krążącego po sieci zdjęcia wiemy, że grywa w, również amerykański, futbol.

Urodzinowe zdjęcie syna mama przyozdobiła animacją z wybuchającymi sercami.

"Wszystkiego najlepszego mój najpiękniejszy chłopcze!" - dołączyła życzenia do zdjęcia Scorupco.

Nie jest to pierwszy raz, gdy aktorka dzieli się w sieci zdjęciami syna. Wcześniej jednak bardzo głęboko sięgała do archiwum swoich rodzinnych fotografii. Do tej pory mogliśmy głównie zobaczyć Kubę jako kilkulatka. Na zdjęciach między chłopcem a mamą jest bardzo dużo czułości. Zdaje się, że dobry kontakt z dziećmi aktorka zachowała do dziś.

Jacob Raymond ma także siostrę

Siostra Jacoba, Julia, jest z kolei córką Izabelli Scorupco z jej pierwszego małżeństwa z hokeistą Mariuszem Czerkawskim. Choć para poznała się w Szwecji już na początku lat 90., związek rozpadł się zaledwie dwa lata po ślubie.

Dziś Julia Scorupco ma 25 lat i jest dumną absolwentką Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley. Piękna dziewczyna jest, w przeciwieństwie do brata, aktywna w mediach społecznościowych. Ona też za pośrednictwem Instagrama złożyła Jacobowi życzenia. Jakiś czas temu opublikowała również wspólne zdjęcie z bratem, mamą i jej trzecim mężem - Karlem Rosengrenem, działającym w branży gier komputerowych przedsiębiorcą. Zdaje się, że dziś tworzą szczęśliwą, patchworkową rodzinę.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta