Pokazała mieszkanie po remoncie. "Zobaczcie, co zrobili z łazienką"

Pokazała mieszkanie po remoncie. "Zobaczcie, co zrobili z łazienką"

Tak wyglądała łazienka po remoncie mieszkania
Tak wyglądała łazienka po remoncie mieszkania
Źródło zdjęć: © TikTok | cleanblue_octopus
24.04.2024 16:50, aktualizacja: 24.04.2024 17:25

Choć nagranie, które krąży po TikToku, może na to nie wskazywać, łazienka, którą na nim widzimy, jest świeżo po remoncie. Justyna Wiciel, która zawodowo czyści wnętrza na błysk, pokazała, jak wyglądają kulisy jej pracy.

Szary pył, kurz, kartony, brudne okna, wanna wyglądająca na taką, której doszorować się nie da. To stan mieszkania po remoncie, z którego wysprzątaniem musiała sobie poradzić Justyna Wiciel, którą znajdziemy na TikToku jako "cleanblue_octopus".

Aż trudno uwierzyć, że budowlańcy pozostawiają przestrzeń w takim stanie - sama łazienka wygląda, jakby była przed jakimkolwiek remontem. Jak wyjaśniła autorka nagrania, zadaniem fachowców był remont ścian i podłóg, co jednak nie jest wytłumaczeniem dla tego, w jakim stanie zostawili łazienkę, której w ogóle nie dotyczyła renowacja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sprząta zawodowo. Pokazała "odgruzowanie" po ekipie remontowej

Ogarnięcie mieszkania po zakończonym remoncie nie należy do najprostszych wyzwań. Zwłaszcza jeśli wynajęci specjaliści nie zawracali sobie głowy porządkowaniem na bieżąco. Właściciele mieszkania, za którego wysprzątanie wzięła się Justyna Wiciel, mogli przecierać oczy ze zdumienia. Trudno bowiem uwierzyć, że miał tu miejsce jakikolwiek remont.

- Zobaczcie, co pracownicy zrobili z łazienką (...). Ja to już dużo widziałam sprzątań, i takich sprzątań po remoncie, ale ten odpływ (wanny - przyp. red.) okaże się naszym koszmarem, bo będzie zapchany, a właściwie zaklejony przez cement, taki budowalny (..). Nie wiem, może to była gładź? Ja się nie znam, ale wjechał sprzęt ciężki - relacjonowała autorka nagrania, na którym użytkownicy TikToka mogli oglądać kolejne etapy sprzątania mieszkania.

Trzeba przyznać, że było ono naprawdę w strasznym stanie. Łazienkę praktycznie w całości pokrywała warstwa kurzu zmieszanego z resztkami cementu, gładzi czy też innego specyfiku, który nie dawał w trakcie sprzątania za wygraną.

Jednak z pomocą odpowiednich metod i produktów, krok po kroku pomieszczenie zaczęło wyglądać zupełnie inaczej. Głos w komentarzach zabrali internauci.

"Fachowcy pierwsza klasa"; "Dlatego trzeba mieć umowę z firmą budowlaną, żeby sprzątali po sobie"; "Płakałabym, jakby mi mieszkanie po remoncie w takim stanie ktoś zostawił" - przeczytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta