GwiazdyTak zmieniła się Dominika Ostałowska. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Tak zmieniła się Dominika Ostałowska. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Rola Marty w serialu "M jak Miłość" przyniosła aktorce dużą popularność
Rola Marty w serialu "M jak Miłość" przyniosła aktorce dużą popularność
Źródło zdjęć: © AKPA | Niemiec
27.08.2022 15:29, aktualizacja: 28.08.2022 08:51

Dominika Ostałowska wielu widzom kojarzy się z rolą w serialu "M jak miłość". Przez pewien czas wątek jej postaci był mocno okrojony, a aktorka nie pojawiała się na ekranie. Najnowsze zdjęcia pokazują jednak, że w nadchodzącym sezonie to się zmieni. Na najnowszym zdjęciu aktorki widzowie zwrócili uwagę na pewien szczegół.

Urodzona w 1971 r. aktorka ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Grywała m.in. na deskach teatru Ateneum i Teatru Powszechnego w Warszawie, ma na swoim koncie także kilka ról w Teatrze Telewizji.

Choć gościnnie pojawiała się w różnych popularnych w Polsce serialach, takich jak "Na dobre i na złe" czy "Ojciec Mateusz", to jednak rola Marty - córki nestorów rodu Mostowiaków - przyniosła Dominice Ostałowskiej rozpoznawalność i ogromną popularność.

Prywatnie aktorka ma jednego syna - Huberta, ze związku małżeńskiego z aktorem Hubertem Zduniakiem.

Popularność dzięki "M jak miłość"

"M jak miłość" od ponad 20 lat jest jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Dzięki niemu wypromowało się wielu aktorów, w tym. Małgorzata Kożuchowska czy Joanna Koroniewska. Sama Ostaszewska z serialem związana jest od samego początku, czyli od 2000 roku. Choć wątek jej postaci był jednym z wiodących, w miarę pojawiania się innych, życie serialowej Marty stopniowo schodziło na dalszy plan. W ostatnich sezonach aktorka nie pojawiała się zbyt często.

Jak przyznała w rozmowie z "Faktem" - nie była to jej decyzja, bo sama bardzo lubi się wcielać w postać Marty.

- Ja chętnie gram Martę. Jak jej nie było na ekranie, to była to tylko decyzja scenarzystów - mówiła Ostałowska.

Dominika Ostałowska - jak się zmieniła?

Najprawdopodobniej jednak w najnowszym sezonie serialu, postać Marty wróci, a scenarzyści napisali dla niej więcej wątków. Świadczyć o tym może najnowsze zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych Telewizji Polskiej, na którym Dominika Ostałowska pozuje z grającą jej matkę Barbarę - Teresą Lipowską.

"Kultowe M jak miłość powraca z nowymi odcinkami. Nowy sezon już od 5 września" - napisano pod zdjęciem.

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy. "Super, bardzo mi brakowało tego serialu i aktorów", "odliczamy dni" - pisali fani. Pojawiły się także głosy, że widoczne na zdjęciu aktorki są do siebie podobne i faktycznie wyglądają, jak prawdziwa matka z córką. Trzeba przyznać, że widać pewne podobieństwo. Dodatkowo liczba pozytywnych reakcji pod postem informującym o nowym sezonie pokazuje, że serial wciąż ma wierne grono fanów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta