ModaTanie pierścionki z brylantem - nawet za 189 zł!

Tanie pierścionki z brylantem - nawet za 189 zł!

Tanie pierścionki z brylantem - nawet za 189 zł!

31.01.2018 09:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaręczyny to wyjątkowe wydarzenie, które wspominamy latami. Często dochodzi do nich w walentynki. Dla was mamy wybór pierścionków z brylantem w kilku opcjach i cenach. Czy za 200 zł kupimy pierścionek z brylantem?

Niepowtarzalne zaręczyny – czyli jakie?

Taką okazję warto uświetnić czymś więcej niż zwykłym pierścionkiem i zapamiętać jako wyjątkową chwilę. Najlepszym rozwiązaniem w kwestii zaręczyn jest przemyślana niespodzianka. Coś, co mile zaskoczy wybrankę, jeśli ta nie spodziewa się zaręczyn, ale bez ryzyka wywołania u niej zawału. Najważniejszy jest oczywiście pierścionek, ale na ten nie trzeba wcale wydawać tak dużo, jak można by przypuszczać. Już za 200 czy 300 złotych dostaniemy klasyczny pierścionek z cennym oczkiem.

Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, jaka wartość pierścionka zaręczynowego to wstyd, a ile to za dużo. Tak samo, jak trudno wycenić przywiązanie i uczucie dla drugiej osoby. Spontaniczne oświadczyny z pierścionkiem za złotówkę ze straganu w niczym nie ujmują to podniosłości chwili. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby pokazać światu, że przywiązujemy duże znaczenie do tradycji – wybierzmy pierścionek zaręczynowy nieco droższy niż inne ozdoby, które nosi wybranka. W ten sposób podkreślimy, że jest to nie tylko ozdoba, ale i symbol.

Obraz

Nie wiesz, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Z podobnym dylematem zmaga się większość panów planujących oświadczyny. I nic w tym dziwnego, bo wybór pierścionka odbywa się w tajemnicy przed wybranką i nie ma jak go skonsultować. Dodatkowo każdemu zależy na tym, aby był trafiony. Możliwe, że przyszła panna młoda marzy o tradycyjnym pierścionku, a może wręcz przeciwnie – chce czegoś odmiennego. Dobrym wyborem dla niepewnych i niezdecydowanych mężczyzn jest symboliczny pierścionek lub prosta obrączka. Takie ozdoby wpisują się w trend minimalistycznej biżuterii, którą preferuje większość kobiet. Zawsze będzie pasować i dobrze komponuje się w modne zestawy pierścionków oraz komplety z bransoletkami i zawieszkami. Prosty i symboliczny pierścionek zaręczynowy to dobry wybór także dla osób, które stronią od biżuterii.

Warto sprawić, aby wybranka zapamiętała tę chwilę do końca życia – oczywiście w pozytywny sposób. Tradycyjnie zaręczyny odbywają się w restauracji podczas eleganckiej kolacji, na wyjeździe wakacyjnym lub w domu, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanym otoczeniu. Wiele jest też sposobów przekazu informacji o tym, że mężczyzna pragnie spędzić z wybranką resztę życia. Jedni wybierają proste słowa, inni zaś spektakularne fajerwerki lub wyjazd na egzotyczną wyspę. Każda kobieta ma w sobie coś wyjątkowego i dobrze jest to odkryć i podkreślić. Jeśli ktoś planuje się oświadczyć prawdziwej księżniczce, może dać temu wyraz królewskim pierścionkiem zaręczynowym.

Obraz

Odpowiedni pierścionek to niezapomniane zaręczyny

Najlepiej wybrać taki pierścionek zaręczynowy, który będzie dopasowany do upodobań i oczekiwań przyszłej panny młodej. Skromna osoba, która najchętniej wybiera prostą biżuterię, może być przytłoczona wystawnym i ozdobnym pierścionkiem, a zadowolona z tańszego pierścionka. Zwolenniczka błyszczących ubrań i dodatków, która chętnie wybiera okazałe pierścionki, będzie z kolei rozczarowana skromną obrączką. To samo dotyczy okoliczności oświadczyn.

Obraz
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (38)