ModaTatiana Okupnik w ognistoczerwonej sukni z głębokim rozcięciem. Ostatnio to dość rzadki widok

Tatiana Okupnik w ognistoczerwonej sukni z głębokim rozcięciem. Ostatnio to dość rzadki widok

Tatiana Okupnik w ultrakobiecej sukience
Tatiana Okupnik w ultrakobiecej sukience
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
01.09.2020 17:44

Tatiana Okupnik ostatnio wykorzystuje swoje media społecznościowe, aby szerzyć świadomość wśród kobiet na temat różnych powikłań po ciąży. Teraz udostępniła nagranie, w którym występuje w ognistoczerwonej sukni. I w tym przypadku ma ku temu szlachetny cel!

"Znacie wersję Okupnik wyskakującą bez makijażu. Jednak dzisiaj cel odstawienia jest bardzo fajny. Mianowicie wzięłam udział w sesji do kalendarza na rok 2021 dla fundacji 'Akogo?' pani Ewy Błaszczyk" – informuje Tatiana Okupnik w opublikowanym wideo.

Tatiana Okupnik w czerwonej kreacji

Przede wszystkim chapeau bas za szlachetną inicjatywę, ale warto napisać też kilka słów o wizerunku Okupnik, która zresztą sama podczas nagrania powiedziała, że cieszy się, że może pokazać się również w innym wydaniu. "Przy okazji pozdrawiam wszystkie kobiety, które są właśnie upaćkane farbami albo mąką, którą rozsypały dzieciaki, albo pokryte wydzielinami dzieci. Bo ja tak wczoraj właśnie wyglądałam. A dziś, po nie wiem ilu latach, mam na sobie buty, suknię i makijaż nie swoją ręką zrobiony" – oznajmiła.

I tak widzimy wokalistkę w ognistoczerwonej sukni z głębokim rozcięciem do uda. Warto również zwrócić uwagę na górę kreacji, która zrobiona jest w formie gorsetu, a szeroki pas z klamrą podkreśla talię Okupnik. Stylizacja została uzupełniona o różowe szpilki. A kropką nad "i" są fryzura oraz makijaż, które wydobyły naturalną urodę piosenkarki.

LP Total Money w odc. nr 1 "Remont w prezencie"

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (17)