UrodaTatuaże dla dziewczyn – najpopularniejsze wzory

Tatuaże dla dziewczyn – najpopularniejsze wzory

Tatuaże dla dziewczyn – najpopularniejsze wzory
Źródło zdjęć: © iStock.com | Ljubomir Jankovic
Tatiana Naklicka
19.07.2018 16:49, aktualizacja: 14.09.2018 15:29

Tatuaże dla dziewczyn prezentują się niezwykle efektownie na ciele. Postanowiliśmy ułatwić zadanie osobom, które są na etapie poszukiwania idealnego wzoru. Wybraliśmy kilka najpopularniejszych motywów wśród dziewczyn: tatuaże kwiaty, tatuaże napisy oraz tatuaże serduszka. Na uwagę zasługują także tatuaże ptaki, tatuaże zwierzęta oraz tatuaże z postaciami z bajek.

Tatuaże kwiaty

Tatuaże kwiaty mogą zdobić praktycznie każdą część ciała: kark, rękę, brzuch czy nogę. Coraz popularniejsze są kolorowe tatuaże z kwiatami przypominające obrazy. Tatuaż kwiat na karku wygląda jakby był namalowany farbą. Tatuaż trójkąt na przedramieniu to również efektowna trwała ozdoba, która na pewno zwróci uwagę.

Kolejną propozycją jest tatuaż za uchem. Tatuaż róża jest symbolem piękna. Ponadto kwiaty pięknie prezentują się na ręku. Modny wzór z kilkoma różami został umieszczony po wewnętrznej stronie dłoni.

Obraz
© Instagram.com | _cutegirlytattoos

Tatuaże napisy

Tatuaże napisy (np.* tatuaże sentencje*) również cieszą się niezwykłą popularnością wśród kobiet. Zazwyczaj na ciele utrwalamy motto, którym kierujemy się w życiu.

Ręka jest jednym z najpopularniejszych miejsc na kobiecym ciele. Ozdobiony cytatem nadgarstek świetnie prezentuje się w zestawieniu z delikatnymi bransoletkami oraz zegarkiem na złotej bądź srebrnej bransolecie. Tatuaż napis może się również pojawić na obojczyku.

Obraz
© Instagram.com | _cutegirlytattoos

Tatuaże serduszka

Tatuaż serduszko to idealna propozycja tatuażu dla dziewczyn, które chcą mieć na ciele dyskretną ozdobę. Tym bardziej, jeśli zdecydujemy się na tatuaż na palcu u ręki lub tatuaż na palcu u stopy. Wzór na stopie będzie widoczny tylko latem, kiedy odsłonimy stopy w sandałach lub klapach.

Często również robimy na tatuaże na żebrach. Wzór serca może także zdobić nadgarstek. W tym wypadku zostały połączone ze sobą dwa rodzaje – tatuaż serce oraz tatuaż cytat. To niezwykle efektowna ozdoba.

Obraz
© Instagram.com | _cutegirlytattoos

Tatuaże ptaki

A może marzycie o tatuażu z ptakiem? Odfruwające czarne ptaki to popularny motyw często łączony z dmuchawcem. Postanowiliśmy jednak dla was wybrać oryginalny tatuaż łapacz snów na plecach.

Dwie zakochane sówki na gałęzi mogą zdobić dekolt lub kark. To rodzaj pięknej trwałej ozdoby, która zdecydowanie przyciągnie uwagę oraz doda uroku każdej stylizacji.

Obraz
© Instagram.com | _cutegirlytattoos

Podkreśl swoje tatuaże dzięki dopasowanej biżuterii, którą znajdziesz na WP radarOkazji.

Tatuaże zwierzęta

Tatuaże ze zwierzętami to kolejna propozycja ślicznej trwałej biżuterii. Na uwagę zasługuje szczególnie psia łapka z serduszkiem w środku. Na przedramieniu może pojawić się słodka panda trzymająca gałązkę.

Do najoryginalniejszych wzorów tatuaży dla dziewczyn można zaliczyć motywy zaczerpnięte z Indii. W tym wypadku mamy do czynienia jedynie z zarysem zwierzęcia. Uwaga jest głównie skierowana na zielony kamień.

Obraz
© Instagram.com | _cutegirlytattoos

Tatuaże z postaciami z bajek

Tatuaże z postaciami bajek są niezwykle efektywne. Przypominają beztroskie dzieciństwo. Wybraliśmy dla was trzy motywy tatuaży dla dziewczyn nawiązujące do bajek Disneya.

Stitch z animacji "Lilo i Stitch", róża pod kloszem z "Pięknej i bestii" czy Myszka Mickey i Myszka Minnie – to jedynie propozycje, jakie świat tatuażu roztacza przed osobami, które chcą ozdobić swoje ciało.

Obraz
© Instagram.com | _cutegirlytattoos

Znasz odpowiedzi na pytanie:
Jakie są wady i zalety tatuaży?