Trwa ładowanie...
d10pgd3

Tatuaż kwiaty dla każdego

Tatuaż kwiaty to super pomysł na pierwszy tatuaż, na jedyny, mały tatuaż czy też jako część większej kompozycji, obejmującej przykładowo cały tatuaż rękaw. Przedstawiamy najpiękniejsze wzory tatuaży z motywami kwiatowymi, kolorowe oraz czarno-białe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tatuaże kwiaty w wersjach czarnej i kolorowej niezmiennie zachwycają
Tatuaże kwiaty w wersjach czarnej i kolorowej niezmiennie zachwycają (Instagram.com, Fot: japanese.ink,tattooist_flower)
d10pgd3

Tatuaż kwiaty – topowe tatuaże damskie

Tatuaże roślinne i motywy kwiatowe to hit ostatnich lat, zarówno na ciałach kobiet, jak i mężczyzn. Preferuje je jednak płeć piękna, gdyż tatuaż kwiaty to efektowny pomysł na tatuaże dla dziewczyn, które mogą być niezwykle kobiecie i dyskretne. Można w ten sposób zamanifestować miłość do nieskażonej przyrody lub oznajmić swój światopogląd, ale tatuaż kwiaty to przede wszystkim wspaniały wzór na tatuaż, niezależnie od wieku osoby tatuowanej. Można wybierać spośród tatuaży bransoletek, pojedynczych albo zestawionych po kilka, motywów przedstawiających kwiaty polne (maki czy chabry), zrobić sobie małe tatuaże, kwiatowy tatuaż na karku bądź postawić na tatuaż rękaw, czyli bardzo rzucającą się w oczy ozdobę ciała.

Tatuaż kwiaty Instagram.com
Podziel się

Tatuaż kwiaty – dziewczyna z tatuażem

Drobne tatuaże z kwiatowymi wzorami często wykonywane są przez tatuażystów jako pierwsze tatuaże na początek. Maleńkie motywy są bardzo kobiece, dyskretne i szybko się do nich przyzwyczajamy. Najczęściej wykonujemy je na nadgarstkach, stopach, dolnej wewnętrznej części łydki tuż nad kostką, w okolicach łokci, tuż pod karkiem, na łopatce albo na obojczyku. W miejscach na co dzień ukrytych przed wzrokiem innych pozwalamy sobie na więcej i rozmiar tatuaży kwiatów znacząco wzrasta. Super pomysłem jest chociażby długa łodyga biegnąca wzdłuż kręgosłupa, zwieńczona kolorowym kwiatem na karku, bukiet kwiatów na żebrach oraz kwiatowa bransoletka w okolicach ramienia. Ciekawych możliwości jest naprawdę bardzo wiele.

d10pgd3

Podkreśl swoje tatuaże równie wyrazistym stylem. Na WP radarOkazji znajdziesz modne ubrania i kosmetyki do makijażu.

Tatuaże kwiaty Instagram.com
Podziel się

Tatuaż kwiaty – wzory tatuaży

Tatuaż kwiaty może doskonale imitować naturę. W tym celu artysta tatuator przykłada do skóry kwiaty albo liście i odbija je, a następnie nietrwały wzór zostaje już pokryty tuszem wstrzykiwanym profesjonalną maszynką bezpośrednio pod skórę. Najmodniejsze są obecnie liście paproci, palmy, łodygi z kilkoma kwiatkami, kwiat lotosu albo mini bukieciki. Od lat hitem są również róże, wielokolorowe, monochromatyczne lub tradycyjne, utrzymane w czerni. Kwiaty ciekawie uzupełniają także inne elementy natury, takie jak fragment lasu, zachód słońca, owoce czy warzywa. Taka kompozycja będzie doskonałym rozwiązaniem przy braku pomysłu na tatuaż dla wegetarianki lub weganki.

Kwiatowe wzory tatuaży Instagram.com
Podziel się

Tatuaż kwiaty – tatuaż rękaw

Tatuaże rękawy przeniknęły niepostrzeżenie z trendów zdobienia ciała przez mężczyzn do mody damskiej. Bardzo się z tego cieszymy, gdyż stanowią bardzo ładną i trwałą biżuterię rąk. Możemy zacząć od pół rękawa z kompozycji identycznych róż albo piwonii lub też podejść do tematu ambitnie i ozdobić w ten sposób całą rękę, od nadgarstka aż po ramię. Tatuaż rękaw niekiedy wychodzi aż na dłoń czy palce, wykańczając dekorację drobniejszymi wzorkami niż na wyższych częściach ręki. Wygląda świetnie zarówno w kolorze, jak i w czerni.

Tatuaż rękaw kwiaty Instagram.com
Podziel się
d10pgd3

Podziel się opinią

Share

d10pgd3

d10pgd3