Blisko ludziTe gwiazdy nie miały szczęścia w miłości. Zostały porzucone w ciąży

Te gwiazdy nie miały szczęścia w miłości. Zostały porzucone w ciąży

Te gwiazdy zostały porzucone w ciąży
Te gwiazdy zostały porzucone w ciąży

25.04.2022 14:17, aktual.: 26.04.2022 09:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Narodziny dziecka zwykle są jednym z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdej kochającej się pary. Niestety często słyszy się o mało ciekawych historiach, kiedy jeszcze przed pojawieniem się na świecie małego człowieka, jego rodzic znika. Takich przypadków nie brakuje w show-biznesie.

Wyczekiwanie dziecka powinno być jednym z piękniejszych i spajających momentów w związku. Czasem jednak, nim maluch przyjdzie na świat, między przyszłymi rodzicami powstają nieporozumienia, w których rezultacie mężczyzna odchodzi od ciężarnej partnerki. Przykładów nie brakuje, a część z nich znajdziemy również wśród celebrytów.

Te gwiazdy zostały porzucone w ciąży

Weronika Książkiewicz

Aktorka urodziła syna w 2009 roku. Media obiegła informacja, że tuż przed porodem celebrytkę porzucił jej partner. Książkiewicz jednak ani myślała załamać się z tego powodu. "Gdy ma się dziecko, cały nasz świat się zmienia. Człowiek znajduje w sobie siły, o których wcześniej nie miał bladego pojęcia. Ja znalazłam w sobie całkiem nową siłę" - zdradziła później aktorka w wywiadzie.

Weronika Książkiewicz szczerze przyznała, że wychowuje dziecko sama
Weronika Książkiewicz szczerze przyznała, że wychowuje dziecko sama

Magdalena Stępień

Wiadomość o rozstaniu Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka zelektryzowała portale i poruszyła internautów. Była uczestniczka "Top Model" była wówczas w zaawansowanej ciąży i nie ukrywała, że jest jej ciężko i niezmiernie smutno z takiego obrotu spraw. Znajomi piłkarza nie kryli oburzenia, że Stępień mówi publicznie o rozstaniu i zawzięcie bronili Rzeźniczaka.

Joanna Opozda

Choć ani Joanna Opozda, ani Antoni Królikowski nie zajęli stanowiska, sprawa jest jasna. Celebrytka została sama tuż przed narodzinami syna. W mediach wciąż pojawiają się donosy na temat tego, dlaczego doszło do burzliwego rozstania pary, która w zeszłym roku wzięła ślub.

Joanna Opozda miała zostać sama tuż przed porodem
Joanna Opozda miała zostać sama tuż przed porodem

Martyna Gliwińska

Martyna powiadomiła o swojej ciąży w 2019 roku. Przyznała też, że ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk. Kobieta podkreśliła, że nie będą wspólnie wychowywać przyszłego maleństwa, ponieważ... została porzucona. Choć para rzeczywiście się rozstała, obecnie dzielą się rodzicielskimi obowiązkami.

Olga Bołądź

Aktorka jest mamą dziewięcioletniego Bruna. Kiedy tylko przyszedł na świat, Bołądź zatrudniła nianię. W wywiadzie na bloga Anny Lewandowskiej gwiazda przyznała, że musiała podjąć taką decyzję, gdyż rozstała się z ojcem syna, jeszcze będąc w ciąży. Bruno ma mieć obecnie dobry kontakt z tatą, z którym aktorka dzieli opiekę nad dzieckiem.

Olga Bołądź przyznała, że korzystała z pomocy niani
Olga Bołądź przyznała, że korzystała z pomocy niani

Olga Frycz

Druga ciąża aktorki była owiana tajemnicą. Nie wiadomo, kim jest ojciec dziecka. Po rozstaniu z ojcem starszej córki Olga weszła w drugi związek. Jednak jeszcze przed porodem drugiej córki, rozstała się z jej tatą.

Olga Frycz wychowuje dwie córki
Olga Frycz wychowuje dwie córki

Jamie Lynn Spears

Młodsza siostra Britney zaszła w ciążę w wieku 16 lat. Ojciec dziecka i pierwsza wielka miłość Jamie zostawił ciężarną nastolatkę, co złamało jej serce. Po porodzie para próbowała się zejść. Ostatecznie jednak Jamie stwierdziła, że Casey Aldridge nie dorósł do roli bycia ojcem i dziecko wychowa sama.

Zuzanna Sierzputowska, dziennikarka Wirtualnej Polski

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)