Te kobiety to najlepsze kochanki. Trzy imiona

Te kobiety to najlepsze kochanki. Trzy imiona

Kobiety z tymi imionami są najbardziej pożądane
Kobiety z tymi imionami są najbardziej pożądane
Źródło zdjęć: © Getty Images | Westend61 / Joseffson
06.12.2022 10:47, aktualizacja: 06.12.2022 12:09

Imiona często łączy się z konkretnymi cechami osobowości. Ile prawdy jest w tej zależności? Tego możemy się nigdy nie dowiedzieć. Jednak zawsze ciekawie jest skonfrontować swoje imię z cechami charakteru, które są mu przypisywane. Istnieją kobiece imiona, których posiadaczki uważa się za najlepsze kochanki.

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać o tym, że imię to niezwykle ważna kwestia. W końcu przedstawiamy się nim przez całe życie. Niektórzy, choć nie lubią swojego imienia, zdążyli się już do niego przyzwyczaić. Inni uwielbiają jego brzmienie i wszystkie zdrobnienia. Są zwolennicy imion staropolskich, takich jak Krystyna i Bogusława czy Stanisław i Józef. Spore grono fanów mają imiona tradycyjne m.in. Anna, Zofia, Jan czy Maciej. W ostatniej grupie znajdą się ci, którzy wybierają imiona zagraniczne.

Imiona damskie, których mają być najlepszymi kochankami

Często do imion przypisywane są konkretne cechy osobowości. Na przykład kobiety o pewnych imionach określa się jako najlepsze kochanki, które bez trudu potrafią wzbudzić pożądanie. Poznaj trzy z nich i sprawdź, czy jesteś na liście.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co oznaczają te kobiece imiona?

Katarzyna – to imię, które ma określać kobiety intrygujące, które nie narzekają na brak zainteresowania. Przypisuje się je numerologicznej dziewiątce, która włada żywiołami ognia i wody, czyli dwoma sprzecznościami. Katarzyna z pozoru może wydawać się spokojna, jednak w sypialni potrafi szybko rozpalić zmysły. Ponadto często przedkłada innych nad siebie. Dlatego w łóżku szczególnie bezinteresownie dba o przyjemność partnera.

Druga na liście znalazła się Zuzanna. Imię przypisywane jest numerologicznej czwórce podległej żywiołom powietrza i ziemi. Kobiety o tym imieniu mogą wydawać się zmienne i niezdecydowane, jednak w rzeczywistości twardo stąpają po ziemi i stawiają na swoim. W łóżku często dominują i zawsze osiągają to, czego pragną.

Jako ostatnią na liście należy wymienić Paulinę – numerologiczną jedenastkę, która odpowiada sile połączonych żywiołów ognia i wody. To imię cechuje odkrywczość, chęć zdobywania nowych doświadczeń. Dlatego w sypialni nie będzie bała się eksperymentów i to raczej od niej wyjdą erotyczne propozycje.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta