ModaTe rozwiązania już wkrótce staną się modowym hitem

Te rozwiązania już wkrótce staną się modowym hitem

21.03.2016 10:40, aktual.: 21.03.2016 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, czym jest inteligentna odzież oraz jaka technologia zagości już wkrótce w branży modowej na stałe, opowiedziała w #dziejesienazywo.

Katarzyna Gola od pięciu lat prowadzi bloga "GeekGoesChic", w którym łączy nowinki technologiczne z modą. Już na studiach zainteresowała się technologiami. Należała do organizacji "MediaFrame" realizującej projekty związane z IT oraz z produkcją i postprodukcją filmową. Na blogu Gola opisuje trendy dotyczące technologii, które mogą być wykorzystane w branży modowej.

Za pomysłowość i profesjonalne podejście do kwestii nowych technologii została nominowana do prestiżowej nagrody WGSN Global Fashion Awards w kategorii best digital innovation.

O tym, czym jest inteligentna odzież oraz jaka technologia zagości już wkrótce w branży modowej na stałe, opowiedziała w #dziejesienazywo.

- Ciekawym konceptem jest ubranie, które dostosowuje się do naszej temperatury, ogrzewa nas czy zmienia kształt w zależności od pory dnia i miejsca. Drukarki 3D pozwolą nam spersonalizować nasza odzież - tłumaczy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także