Trwa ładowanie...

Te znaki nie radzą sobie z nauką. W szkole wolą łobuzować

Nie każdy musi być w szkole asem. W grupie często znajdują się uczniowie, którzy nie zawsze radzą sobie z nauką, ale za to rozrabiają za dziesięciu. Oto znaki zodiaku, które uczą się niechętnie, a w szkole głównie łobuzują.

Znaki, które w szkole wolą rozrabiać niż się uczyćZnaki, które w szkole wolą rozrabiać niż się uczyćŹródło: Adobe Stock, fot: Zaripov Andrei
d828d09
d828d09

Mają w sobie zbyt wiele energii, aby spokojnie usiedzieć na miejscu. Długie lekcje ich nudzą, a nuda pobudza wyobraźnię. Nie słuchają, nie uważają, czekają tylko na okazję, aby rozpętać w klasie piekło. Szkolne łobuzy potrafią napsuć nauczycielom krwi, a jednak często nie sposób ich nie lubić… Oto trzy znaki zodiaku, które częściej niż inne słynną w szkole z wygłupów, a nie osiągnięć akademickich.

U Byka koledzy są na pierwszym miejscu

Zodiakalny Byk nie przyswaja wiedzy łatwo, wymaga to od niego dużo pracy i skupienia. A na to nie zawsze ma czas, bo jako znak towarzyski łatwo nawiązuje kontakty i ma w szkole mnóstwo kolegów. Byki łatwo ulegają rówieśniczej presji, dlatego zamiast się uczyć, popisują się, aby zdobyć sobie szacunek w grupie. Ponieważ nie znają umiaru, często z tym przesadzają, a wrodzony upór sprawia, że nie potrafią się zmienić. Największe szkolne urwisy często pochodzą spod tego znaku zodiaku. Nauczyciele nie radzą sobie z rozrabiającymi Bykami, do których nic nie dociera. Muszą same dojrzeć i zrozumieć swój błąd. Bo jeśli chcą, potrafią szybko nadrobić straty w nauce.

Bliźnięta wyróżnia ułańska fantazja

Bliźnięta są niezwykle inteligentne i od wczesnej młodości świetnie zdają sobie z tego sprawę. Wyróżnia je również wysoka samoocena i duża pewność siebie. Czują się lepsze od innych, dlatego niczego się nie boją – nawet konsekwencji swoich działań, bo są przekonane, że z każdych tarapatów wyciągnie je urok osobisty i gładka gadka. W szkole Bliźnięta nieustannie łobuzują. Mają ułańską fantazję, dzięki której wymyślają wciąż nowe psoty. Nie mogą usiedzieć w jednym miejscu, a lekcje często je nudzą. A gdy Bliźnięta się nudzą, zaczynają broić. Niezwykle trudno jest zapanować nad żywiołowymi Bliźniętami, które są prawdziwą zmorą dla wielu nauczycieli.

Nigdy nie wiadomo, co wymyśli Wodnik

Z małymi Wodnikami może być różnie. Noszą w sobie olbrzymi potencjał intelektualny, ciekawość świata i niezwykle chłonny umysł. Uczą się łatwo i szybko, a do tego wciąż chcą wiedzieć więcej: jak działa świat, dlaczego właśnie tak, jak można by go zmienić. Jeśli dobrze trafią i ich głód wiedzy zostanie zaspokojony, wtedy mają szansę zostać dobrymi, spokojnymi uczniami. Wodniki noszą w sobie jednak duszę buntownika, a ich samodzielność myślenia nie w każdej szkole zostanie doceniona. Dlatego osoby urodzone w tym znaku równie dobrze mogą wyrosnąć na klasowego buntownika, który zadaje trudne pytania, irytuje nauczycieli i wywołuje wieczne awantury na lekcjach.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d828d09
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d828d09