WP

Techniki, które sprawią, że kobieta osiągnie naprawdę intensywny orgazm

"Dajcie sobie pozwolenie, aby fantazjować, próbując różnych technik pobudzania się, pozostając w pełni zrelaksowanymi" – podpowiada terapeuta. Ale to tylko jedna z zasad, które pomogą ci w osiąganiu niesamowitych orgazmów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Techniki, które sprawią, że kobieta osiągnie naprawdę intensywny orgazm
Techniki, które sprawią, że kobieta osiągnie naprawdę intensywny orgazm (123RF)
WP

Porozmawiaj z każdą kobietą, która doświadcza intensywnych orgazmów podczas seksu lub masturbacji, a ona powie ci, że kobiecy orgazm jest wspaniałym doświadczeniem.

Najnowsze badanie opublikowane w Archives of Sexual Behavior wykazało, że podczas gdy 95 procent heteroseksualnych mężczyzn twierdzi, że zwykle lub zawsze doświadcza orgazmu podczas seksu, tylko 65 procent heteroseksualnych kobiet może powiedzieć to samo. Dobrą wiadomością jest to, że mężczyźni mają sposoby, by nauczyć się, jak sprawić przyjemność kobiecie i uczynić seks jeszcze bardziej potężnym doświadczeniem dla was obojga.

Najpierw jednak wyjaśnijmy, że zbyt duży nacisk na rezultat zabiera przyjemność z seksu wam obojgu, dlatego nie skupiajcie się na tym aż tak bardzo.
Jeśli chcecie wiedzieć, jak sprawić, abyście podczas seksu miały bardziej intensywne orgazmy, oto 5 rzeczy, które możecie zrobić - od teraz - dla większej przyjemności w sypialni. Zasady te opracował Todd Creager, terapeuta par.

WP

1. Mówcie o tym, czego chcecie

"Bądźcie dla siebie hojni, ale pamiętajcie, że wasze indywidualne potrzeby są równie ważne jak te partnera" - twierdzi ekspert.

2. Poznajcie swoje ciało

W szczególności dowiedzcie się, jak wygląda wasza wagina. Wielu ludzi nadal nie wie zbyt dużo o swoich ciałach.

WP

"Użyjcie lusterka, aby uzyskać lepszą perspektywę do obejrzenia swojej łechtaczki, aby dowiedzieć się, jak zlokalizować i stymulować ten bardzo wrażliwy obszar" - radzi Todd.

3. Wypróbujcie ćwiczenia mięśni dna miednicy

"Ćwiczenia Kegla mogą pomóc w pogłębieniu odczuć podczas seksu, ze względu na wzmocnienie nerwów i poprawę przepływu krwi do narządów płciowych” - powiedział Creager.

4. Masturbujcie się (samodzielnie lub razem)

WP

Nie spieszcie się z dotykaniem ciała i obserwacją wrażeń.

"Dajcie sobie pozwolenie, aby fantazjować, próbując różnych technik pobudzania się, pozostając w pełni zrelaksowanymi" – podpowiada terapeuta.

5. Zabawki erotyczne

"Jeśli myśl o dodaniu wibratora lub innych zabawek do życia seksualnego sprawia, że partner czuje się zagrożony, terapeuta seksualny może pomóc jednemu lub obojgu z was nauczyć się, jak z nich korzystać, aby poprawić całkowicie związek pod kątem seksualnym, ale bez uszczerbku na samopoczuciu żadnego z was" – mówi Creager.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP