"Tęsknię za politykami z wielką klasą". Wymienia konkretne nazwiska

"Tęsknię za politykami z wielką klasą". Wymienia konkretne nazwiska

Monika Olejnik pokazała zdjęcie sprzed 25 lat
Monika Olejnik pokazała zdjęcie sprzed 25 lat
Źródło zdjęć: © AKPA
12.03.2024 17:09, aktualizacja: 12.03.2024 18:32

Monika Olejnik dodała znaczący post na Instagramie. Dziennikarka odniosła się do 25-lecia obecności Polski w NATO i... dała prztyczek w nos obecnym politykom, co nie uszło uwadze internautów.

Monika Olejnik we wpisach na Instagramie często odnosi się do bieżących polityczno-społecznych wydarzeń. Teraz, nawiązując do 25-lecia przynależności Polski do NATO, postanowiła nieco powspominać, udostępniając fotografie ze swojego prywatnego archiwum. Przy okazji historycznej daty, jaką bez wątpienia dla naszego kraju jest 12 marca 1999 r., Olejnik, między słowami, odniosła się do poczynań obecnych polityków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wrzuciła archiwalne zdjęcia. Wpis niesie się po sieci

Monika Olejnik pokazała kilka fotografii sprzed lat. Widzimy na nich dziennikarkę oraz znane postaci z polskiej areny politycznej: Bronisława Geremka, Lecha Wałęsę czy też Jerzego Buzka.

"Tęsknię za Politykami z wielką klasą, poczuciem humoru, wiedzą, odwagą i kulturą! 25lat #NATO prof. Bronisław Geremek, prof. Zbigniew Brzeziński, Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski, Jerzy Buzek!" (pisownia oryginalna - przyp. red.) - przeczytamy we wpisie dziennikarki.

Zaraz poniżej pojawiły się hasztagi, które również internautom mogły dać do myślenia. "Szacunek"; "kultura"; "demokracja"; "wolność"; "wolne media" - napisała Olejnik.

Pod postem od razu odezwali się internauci, którzy również powspominali, jak dawniej prezentowali się polscy politycy, a także odnieśli się do obecnych czasów.

"To byli wspaniali ludzie z sercem i rozumem na wierzchu, także bardzo inteligentni, bo wykorzystali moment w historii Polski, że to jedyna, niepowtarzalna okazja 'uciec' na zachód spod opieki Rosji! To byli politycy z klasą (...). Z różnych opcji, ale wielcy patrioci Polski!"; "Szkoda, że wielu Polaków o tym nie pamięta lub nie chce pamiętać" - przeczytamy na Instagramie Olejnik.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta