Trwa ładowanie...
d426z5o
To mit, że kandydatki na miss odżywiają się tylko sałatą i powietrzem
Newseria
dieta

To mit, że kandydatki na miss odżywiają się tylko sałatą i powietrzem

Ambasadorka zdrowego odżywiania to idealna rola dla miss - uważa Elżbieta Wierzbicka. Organizatorka Miss World Poland twierdzi, że żadna z kandydatek do korony nie stosuje restrykcyjnej diety ani głodówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d426z5o

- Ambasadorka zdrowego odżywiania to idealna rola dla miss - uważa Elżbieta Wierzbicka. Organizatorka Miss World Poland twierdzi, że żadna z kandydatek do korony nie stosuje restrykcyjnej diety ani głodówki.
Według powszechnej opinii kandydatki do tytułu miss, podobnie jak modelki, stosują restrykcyjne diety eliminacyjne, prowadzące często do poważnych zaburzeń odżywiania. Elżbieta Wierzbicka zapewnia jednak, że tajemnica doskonałego wyglądu królowych piękności nie tkwi w głodzeniu się. Kluczem jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania i aktywność fizyczna.
- One normalnie jedzą. Nie jest prawdą, że odżywiają się tylko sałatą czy powietrzem i piją tylko wodę - mówi Wierzbicka.
Kandydatki do korony muszą mieć szczupłe, ale jędrne ciało. Dieta nie wystarczy, aby osiągnąć ten efekt. Konieczna jest także odpowiednia dawka aktywności fizycznej. Dziewczyny ćwiczą więc intensywnie.
Pierwsza laureatka konkursu Miss World Poland - Marta Pałucka od 6 roku życia jeździ konno i startuje w zawodach jeździeckich. 21-latka lubi dobrą kuchnię, interesuje się też tematyką zdrowego odżywiania.

d426z5o

Podziel się opinią

Share
d426z5o
d426z5o