Gwiazdy"To nie jest ucieczka". Patryk Vega przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych

"To nie jest ucieczka". Patryk Vega przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych

"To nie jest ucieczka". Patryk Vega przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Agata Porażka
03.08.2019 09:29

Patryk Vega ogłosił, że planuje przeprowadzkę za ocean. Choć wyjazd reżysera do Stanów Zjednoczonych jest postrzegany przez wiele osób jako ucieczka, on twierdzi, że jest inaczej.

Patryk Vega przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych

Patryk Vega o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych mówił już wcześniej. Teraz reżyser skomentował w rozmowie z "Plejadą", jakie są motywy jego wyjazdu.

- Chciałbym podkreślić, że to nie jest ucieczka - powiedział Vega. - Będę mieszkać na Florydzie. Muszę patrzeć na to pod kątem moich dzieci. Mają cztery miesiące wakacji w roku, bo uczą się w szkole brytyjskiej. Chciałbym móc z nimi spędzać ten czas. Szukam takiego miejsca na świecie, w którym niezależnie od pory roku jest dobra pogoda. Stany Zjednoczone wydają się pod tym względem idealne. Będą moim miejscem na wakacje - dodał.

Vega już teraz wyjeżdża do Miami, by rozejrzeć się za najlepszą lokalizacją. Reżyser chce zamieszkać w domu w miejscowościach takich jak Boca Raton czy West Palm Beach.

Patryk Vega o kręceniu filmów

Patryk Vega o Stanach Zjednoczonych mówi, że są "fabryką snów". Jego wyjazd jest związany również z planami zawodowymi, bo reżyser stara się coraz bardziej wychodzić ze swoimi filmami poza granice Polski.

- Zrealizowałem teraz film o handlu dziećmi "Small world", który jest w trzech językach: polskim, rosyjskim i angielskim - mówi w rozmowie z tym samym portalem. - Jego akcja w ciągu 12 lat rozgrywa się w Polsce, Rosji, Anglii i Tajlandii, w związku z czym chciałbym, mając wizję swojej kariery zawodowej, tworzyć filmy, które będą dystrybuowane w skali całego świata, a nie wyłącznie dla polskiej publiczności. Chciałbym robić filmy anglojęzyczne.

Patryk Vega nie podał konkretnej daty swojej przeprowadzki za ocean, ale przyznał, że w najbliższym czasie będzie oglądał domy w okolicach Miami.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta