Trwa ładowanie...

Patryk Vega uderza w polityków. Wspiera go żona Katarzyna Słomińska

Patryk Vega to kontrowersyjny reżyser, którego zna prawie każdy. Niebawem na dużych ekranach pojawi się jego najnowszy film "Polityka". Niewiele osób jednak wie, że Patryk Vega ma żonę, Katarzynę Słomińską. Jak sam przyznaje – zmieniła jego życie.

Patryk Vega uderza w polityków. Wspiera go żona Katarzyna SłomińskaŹródło: ONS.pl
d4j5s8m
d4j5s8m

Patryk Vega i Katarzyna Słomińska – ślub cywilny i kościelny

Patryk Vega i Katarzyna Słomińska, bo tak nazywa się żona reżysera, małżeństwem są już 9 lat. W 2010 roku wzięli ślub cywilny, który podobno był bardzo huczny i wystawny. Odbył się w pałacu w podwarszawskich Radziejowicach. Para wypowiadała przysięgę małżeńską na specjalnej platformie, którą zamontowano na środku jeziora. Ślub nie był typowy również ze względu na stroje państwa młodych. Katarzyna Słomińska zdecydowała się w tym wielkim dniu na krótką sukienkę i czerwone szpilki, a znany reżyser pokazał się w białych spodniach i koszuli tego samego koloru.

Chociaż ślub cywilny był głośnym i z pewnością pięknym wydarzeniem, para marzyła też o wypowiedzeniu sakramentalnego "tak” i wstąpieniu w związek małżeński przed ołtarzem. Przeszkoda była jedna. Katarzyna miała już wcześniej męża, więc konieczne było unieważnienie poprzedniego małżeństwa. Udało się to we wrześniu 2017 roku. Wtedy para mogła spełnić swoje marzenie i wziąć ślub kościelny.

Katarzyna Słomińska – kobieta, która zmienił życie Vegi

Patryk Vega wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że żona zmieniła całe jego życie. Wcześniej zmagał się z chorobą alkoholową, nie unikał też całonocnych imprez. Teraz tak wspomina ten trudny czas: "Piłem od szóstej rano do drugiej w nocy po dwa litry whisky na dobę" – mówił Vega na łamach magazynu "Uroda Życia".

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi:

Po długich latach imprezowego życia reżyserowi udało się wyjść na prostą, a swoje otrzeźwienie może zawdzięczać żonie Katarzynie Słomińskiej. "Nie piję, nie palę papierosów i nie biorę narkotyków od 10 lat" – wyznał szczerze.

d4j5s8m

Nawrócenie Patryka Vegi

Wyjście z nałogu to nie jedyna rzecz, która w życiu Patryka Vegi wydarzyła się dzięki żonie. Katarzyna Słomińska pomogła mu się nawrócić, choć wcześniej nie było po drodze do kościoła. A na pewno nie co niedzielę. Reżyser nie chciał nawet uczestniczyć w chrzcinach swojego pierwszego dziecka. Wtedy został w samochodzie przed kościołem. Dziś głośno mówi o tym, że jest wierzący i praktykujący.

Owoce miłości

O dzieciach Patryka Vegi i Katarzyny Słomińskiej nie mówi się często. Wiadomo jednak, że reżyser jest ojcem kilkunastoletniej córki i bliźniaków. Filmowiec spędza z nimi podobno bardzo dużo czasu. Pilnuje tego kochająca żona, która dba o to, by mąż w czasie pracy był reżyserem, ale zaraz po przyjściu do domu zmieniał się w oddanego ojca.

"Naprawdę nie zdarza się, żebyśmy w domu przy dzieciach ślęczeli z telefonami i sprawdzali wiadomości. Sto procent uwagi poświęcamy naszym synom i córce" – zapewniał Patryk Vega w jedym z wywiadów.

d4j5s8m

Katarzyna Słomińska zwraca uwagę na to, by dzieci aktywnie spędzały czas. Szczególnie ważne są niedziele, w czasie których cała rodzina idzie na specjalną mszę dla dzieci, a następnie wybiera się na spacer czy konne przejażdżki.

Sukces filmowy niemożliwy bez żony

Wiele osób nie wie, że żona Patryka Vegi jest również odpowiedzialna za sukcesy takich kinowych hitów jak "Botoks", "Kobiety Mafii" czy "Pitbull". Katarzyna Słomińska jest szefową produkcji filmów Vegi, a jak chwali ją sam reżyser, jest też bardzo biegła w sprawach finansowych i biznesowych. Najnowszy film Patryka Vegi "Polityka" również powstał we współpracy z Katarzyną Słomińską.

Za każdym wielkim mężczyzną

Niektórzy mówią, że za każdym wielkim sukcesem meżczyzny stoi kobieta. Możemy przypuszczać, że tak jest w przypadku Patryka Vegi i jego żony. Gdyby nie Katarzyna Słomińska, reżyser być może nie wyszedłby z nałogu i się nie nawrócił. Z pewnością nie miałby także tak ogromnego wsparcia. Kto wie, czy jego filmy odniosłyby aż tak ogromny sukces, gdyby nie pomoc żony.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4j5s8m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j5s8m