GwiazdyTomasz Kammel pokazał się bez koszulki. Apeluje do kobiet

Tomasz Kammel pokazał się bez koszulki. Apeluje do kobiet

Tomasz Kammel pokazał się bez koszulki. Apeluje do kobiet
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
02.04.2019 11:53, aktualizacja: 02.04.2019 15:14

Tomasz Kammel to charyzmatyczny prezenter, który potrafi znaleźć wspólny język niemal z każdym. Nic więc dziwnego, że świetnie sprawdza się w roli prowadzącego programy The Voice of Poland i The Voice Kids. Teraz z gołą klatką piersiową apeluje do kobiet.

Tomasz Kammel świetnie sprawdza się w roli konferansjera. Jest autorem książki "Moc w gębie - jak gadać, żeby się dogadać". Jako prezenter telewizyjny potrafi rozbawić, a do tego zawsze ma interesującą anegdotkę do opowiedzenia.

Teraz dziennikarz opublikował nietypowy post na swoim profilu na Instagramie. Pozuje do zdjęcia bez koszulki z przyklejonymi elektrodami do klatki piersiowej. Oczywiście nie obyło się bez żartu. "Jak ja to zedrę z dywanu? " - napisał.

Celem opublikowanego postu był apel do kobiet, aby dopilnowały badań swoich mężczyzn. "P.S. W pewnym wieku chłopak idzie do lekarza i sprawdza, żeby na stypie nikt o nim nie śpiewał 'młody był i mało pił'. P.S.2 Wszystko na tip top. Rachu ciachu i po strachu. Kobitki wygońcie waszych gentlemanów na testy. Trzeba o siebie i o was dbać" - skwitował w zabawny sposób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla Agaty Dudy. Nam opowiada o współpracy z pierwszą damą

Źródło artykułu:WP Kobieta