ycipk-td6v7m

Tomasz Oświeciński o córce w serialu. Miał powody do zmartwień

Tomasz Oświeciński ma córkę Maję, która z powodzeniem gra w serialu "Na Wspólnej". Aktor przyznał, że mimo talentu dziewczynki, martwił się, że taka praca jest ponad jej siły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Oświeciński jest dumny ze swojej córki
Tomasz Oświeciński jest dumny ze swojej córki (AKPA)
ycipk-td6v7m

– Córka sobie bardzo dobrze radzi. Ja wiem, że każdy ojciec chwali dzieci, ale naprawdę byłem wielokrotnie na planie i widzę, że moja córka jest naprawdę aktorką. Podpatruję, jak rozmawia z reżyserem i jestem zachwycony – mówi Tomasz Oświeciński "Wideoportalem".

Gwiazdor wyznaje jednak, że myślał nad wycofaniem jedynaczki z produkcji TVN. – Ostatnio bardzo dużo grała. Na 5 dni w szkole, była tylko 2. To jest ciężka praca, uczy się i jeszcze ma tekst do nauki. Po szkole przyjeżdża po nią kierowca, jest na planie zdjęciowym, wraca, musi przygotować się do lekcji na następny dzień. W pewnym momencie pomyślałem sobie, że chyba podziękuję – opowiada.

Oświeciński razem z żoną postanowili porozmawiać z producentami "Na Wspólnej". Tym tak zależy na udziale Mai, że postanowili iść rodzicom na rękę. – Powiedzieli, że pomogą Mai załatwić nauczenie indywidualne, korepetycje. Maja traktuje to jako zabawę i wszystko jest ok – dodaje aktor.

ycipk-td6v7m

Zobacz także: #11pytań: W pracy często boi się o życie. W zamian dostaje grosze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-td6v7m
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-td6v7m

ycipk-td6v7m
ycipk-td6v7m