Tomaszewska urodziła. Doszło do pomyłki z imieniem

Tomaszewska urodziła. Doszło do pomyłki z imieniem

Małgorzata Tomaszewska została mamą po raz drugi
Małgorzata Tomaszewska została mamą po raz drugi
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KPL
23.02.2024 10:01, aktualizacja: 23.02.2024 10:36

Małgorzata Tomaszewska po raz drugi została mamą. Jako pierwszy radosną nowinę przekazał jej ojciec - Jan Tomaszewski. Prawdopodobnie z ekscytacji popełnił jednak błąd.

Tomaszewska od ponad dekady pracuje jako prezenterka telewizyjna. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola prowadzącej w porannym paśmie Telewizji Publicznej "Pytanie na śniadanie". Z formatem była związana od 2018 roku. Prowadziła także wiele wydarzeń na żywo transmitowanych przez TVP, m.in. benefis Zenka Martyniuka.

Zwolnienia w TVP

Podobnie jak wielu innych kolegów i koleżanek z programu, została zwolniona w styczniu br.

- Moje myśli krążą teraz jedynie wokół córki. Robię wszystko, by spokojnie donosić ciążę - mówiła wówczas w rozmowie z "Faktem".

O tym, że spodziewa się dziecka, Tomaszewska poinformowała w sierpniu ubiegłego roku. Pod zdjęciami, do których pozowała eksponując sporu już brzuszek, napisała wówczas:

- Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem.

W trakcie ciąży prezenterka kilkukrotnie chorowała, m.in. na ospę, którą zaraziła się prawdopodobnie od starszego synka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na szczęście córeczka Tomaszewskiej przyszła na świat zdrowa. - Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. Tato, dziadek - Tomek - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Jan Tomaszewski 21 lutego, tym samym informując, że doszło już do szczęśliwego rozwiązania.

Pomyłka dziadka

Rzecz w tym, że przy okazji, najprawdopodobniej pod wpływem ogromnych emocji, pomylił imię wnuczki! Tomaszewska jeszcze przed porodem informowała, że dziewczynka otrzyma imię Laura, nie Luiza.

- "Kocham Cię Laurka" - to były pierwsze słowa, jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura - pisała.

Małgorzata Tomaszewska z ojcem
Małgorzata Tomaszewska z ojcem© AKPA | AKPA

Jak twierdzi "Fakt", właśnie imię Laura otrzymała nowo narodzona dziewczynka. Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

© Materiały WP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także