Trwa ładowanie...

Torby wycięte z kreskówek

Na pierwszy rzut oka zdjęcia przedstawiające te torby zdają się być efektem pracy grafika, który dokleił fotografowanej modelce torebkę wyciętą z kreskówki.

Share
Torby wycięte z kreskówek
Źródło: MyBaze
d3c7t8b

JumpFromPaper to zaskakująca marka, która sprawiła, że świat kreskówek dosłownie wyskoczył z papieru i przeniósł się do rzeczywistości. Oryginalne torebki i plecaki od tajwańskich projektantek teraz są również w Polsce, na MyBaze.com.

Na pierwszy rzut oka zdjęcia przedstawiające torby JumpFromPaper zdają się być efektem pracy grafika, który dokleił fotografowanej modelce torebkę wyciętą z kreskówki. Pozory mylą, bo choć torby wyglądają na zdjęciach dwuwymiarowo, to w rzeczywistości są jak najbardziej trójwymiarowe. W zależności od wybranego modelu pomieszczą kosmetyczkę, książkę, tablet, a nawet laptop.

d3c7t8b

Pomysł na markę JumpFromPaper zrodził się w Tajpej podczas jednej z wielu dyskusji Chay Su i Riki Lin nad projektem idealnej torby, która nie zginęłaby w tłumie i szarości. Stosy prostych, schematycznych szkiców zainspirowały projektantki do dosłownego przeniesienia tego, co na papierze, do rzeczywistości. I tak powstały projekty, które zaskakują świeżym i odważnym podejściem do mody, są radosne, kolorowe i absolutnie nietuzinkowe. „Dlaczego traktować wszystko tak poważnie?” – głosi motto projektantek.

(fot. MyBaze)
Źródło: (fot. MyBaze)

Wykonane z poliestru torebki Cartoon Bag, które można nabyć na MyBaze.com, zachwycą zarówno miłośniczki pop-artu, jak i wielbicielki stylu retro. W ofercie JumpFromPaper znajdują się także plecaki, wyglądające jak tornistry z wczesnoszkolnych lat, oraz portfele, które spodobają się wszystkim ceniącym oryginalność i nietuzinkowość.

(fot. MyBaze)
Źródło: (fot. MyBaze)

(mtr), WP Kobieta

d3c7t8b

Podziel się opinią

Share
d3c7t8b
d3c7t8b