Trwa ładowanie...
seks
14-03-2016 12:53

Trafił do szpitala ze wstydliwym problemem. Czy będzie musiał zrezygnować z seksu?

W programie "Seks wypadki" zobaczymy wspomnienia kobiet i mężczyzn, którzy znaleźli się w ekstremalnie krępujących sytuacjach.

d27evgk
d27evgk

Seks to zdrowie i przyjemność. Jednak nawet w łóżku, kiedy nie mamy żadnych hamulców, o wypadek nietrudno. Tylko jak przyznać się i nie spłonąć ze wstydu, że podczas miłosnych igraszek przytrafi nam się problem?

W programie "Seks wypadki" zobaczymy wspomnienia kobiet i mężczyzn, którzy znaleźli się w ekstremalnie krępujących sytuacjach. Uciążliwa wysypka w okolicach intymnych spowodowana eksperymentami ze środkami chemicznymi, utrata słuchu wynikająca ze zbyt namiętnego pocałunku czy stłuczenia to tylko kilka z przypadków, które pokaże nowa seria TLC. Już dziś poznamy historię Andy'ego.

Mężczyzna trafia do szpitala z nietypowym problemem. Podczas miłosnych uniesień... złamał prącie. Z grymasem bólu na twarzy pyta lekarza, czy jego męskość uda się uratować. Partnerkę Andy'ego dręczy inna wątpliwość - czy ukochany nadal będzie mógł uprawiać seks i czerpać z niego radość.

d27evgk

Lekarz wyjaśnia: mamy trzy rodzaje złamań prącia. W pierwszym może dojść do uszkodzenia cewki moczowej, w drugim następuje uszkodzenie jednego z ciał jamistych, zaś w trzecim - najcięższym przypadku - uszkodzeniu ulegają oba ciała jamiste. Który z tych przypadków przytrafił się Andy'emu oraz czy obawy jego dziewczyny są słuszne?

Oglądajcie nowy odcinek "Seks wpadek" już dziś o 22:30 w telewizji TLC

d27evgk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27evgk