Trwa ładowanie...
d332wcp
Materiał Partnera
Moda

Trendy na stoku w sezonie 2019/20

Obecnie na rynku spotykamy się z ogromną różnorodnością kolorów i wzorów. Zdecydowanie odzież snowboardowa oraz narciarska musi cechować się bardzo dobrą wytrzymałością i jakością biorąc pod uwagę intensywność użytkowania. Wielokrotne upadki czy zmienne warunki pogodowe to tylko na pozór niektóre z czynników. Wizualna część również jest coraz bardziej istotna, dlatego zima tworzy swoje własne trendy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trendy na stoku w sezonie 2019/20
(Materiały prasowe)
d332wcp

Niejednokrotnie przeglądając strony internetowe możemy zwrócić uwagę na ogromne różnice w stylu. Kolory jednolite rywalizują z kontrastami czy kwiecistymi wzorami. Możemy również napotkać na naszej drodze typową abstrakcję. Spoglądając w strony znanych marek, zauważalne jest stonowanie kolorów. Firmy zdecydowanie pozostają przy uniwersalnych barwach takich jak: beż, czerń czy zieleń. Oczywiście możemy spotkać się również z kontrastami jak jaskrawa żółć z zielenią, jednak nadal dominują raczej zgaszone kolory.

Na Instagramie serca widzów podbijają też marki z kolorowymi i kontrastowymi zdjęciami. Także jaskrawe barwy produktów nadal są w modzie. Geometryczne wzory także spotkacie na insta z bazą opartą na czerni, bordo, różu czy turkusie.

Możemy tu przedstawić polską markę ZIMNO, która na stokach jest bardzo popularna. Doskonałej jakości bluzy z kapturem trafiły w gusta klientów zachwycając swoją oryginalnością i właściwościami termicznymi. Spokojnie możemy je zakładać zarówno będąc w Chałupach jak i wysoko w Alpach. W sezonie 19/20 kolory takie jak czerń, musztarda czy róż podbijały i ciągle podbijają stoki w Polsce i za granicą.

d332wcp

Zwróćmy uwagę na to, że bluzy snowboardowe dostępne są także w kolorach nieco bardziej nasyconych takich, jak granat, ciemna zieleń czy fiolet. Oferta jest naprawdę bogata, ponieważ występują w niej wzory kwiatowe oraz moro. Marka ma również dostępne czapki, które bardzo często możemy spotkać nawet w codziennych stylizacjach. Pastelowe kolory, czerń i biel, a może klasyka taka jak beż lub zieleń? Nawet wymagający klient będzie zadowolony z zakupu.

   Materiały prasowe

Wybór odzieży jest niezwykle istotny. Każdy z nas poszukuje produktów, które są naprawdę dobre jakościowo, ponieważ będą intensywnie użytkowane. Zależy nam, aby nosić daną rzecz przez dłuższy czas. Czasem warto zapłacić więcej, wówczas mamy pewność, że nasz zakup będzie opłacalny i starczy na lata, Wybierając bluzę snowboardową czy narciarską warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czego szukamy: wzorów przyciągających uwagę czy raczej stonowanych barw.

Niektórzy zdecydowanie lubią się wyróżniać więc geometryczne wzory i kontrasty są dla nich idealne. Natomiast inni pozostaną przy uniwersalnych kolorach, ponieważ nie chcą rzucać się w oczy. Wybierajmy mądrze markę odzieży, bo fajne brandy gwarantują nam, że cała ich odzież jest obecnie na topie i wraz nadejściem sezonu zimowego będziemy mogli postawić narty lub deskę na stoku z niekłamaną satysfakcją.

d332wcp

Podziel się opinią

Share

d332wcp

d332wcp