Trwa ładowanie...
d45gjxk

Trzy srebrne medale, ale to nie koniec! Renata Nowak chce być na szczycie Bikini Fitness

Piękna 33-letnia Polka w tym miesiącu zdobyła trzy srebrne medale w kategorii bikini fitness Konkursy odbywały się we włoskim Rimini, portugalskim Espinho, a ostatnio w Luksemburgu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzy srebrne medale, ale to nie koniec! Renata Nowak chce być na szczycie Bikini Fitness
(Instagram.com)
d45gjxk

Renata Nowak udowodniła po raz kolejny, że ciężka praca i determinacja dają niesamowite efekty. Piękna Polka pokazuje swym zaangażowaniem, że wiek nie ma znaczenia w konkurencjach związanych z urodą i można zostawić w tyle młodsze zawodniczki.

Trzy medale w trzy tygodnie

Podczas konkursu, na początku czerwca, we włoskim Rimini zdobyła srebrny medal federacji IFBB. Niecały tydzień później miała już kolejne srebro w Top 3 Diamond Cup Portugal, a 17 czerwca trzecie w Diamond Cup Luxembourg. Po wygranej we Włoszech nie kryła wielkiego zadowolenia – Czyste szczęście – napisała na swoim Instagramie. Po każdym z konkursów podkreślała, że jest głodna sukcesów. Zapewnia, że nie spocznie na laurach i będzie gotowana walkę o podium.

Aktywna w mediach społecznościowych

Baterie ładuje nad polskim morzem. - Momenty takie jak te, pozwalają mi złapać oddech, jestem cały czas w trasie, wczoraj Portugalia, dziś Polska, w piątek Luksemburg – pisała.

d45gjxk

Renata Nowak bardzo chętnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 8 tys. osób. Pokazuje tam jak trenuje, jak wyglądają zawody i gdzie spędza wolny czas.

Początki w konkursie piękności

Renata Nowak swoją przygodę z konkursami piękności rozpoczęła w 2005 roku, od tytułu Miss Polski. Finalistki oceniało wtedy jury, w którym zasiadali m.in. bokser Dariusz Michalczewski, czy Grzegorz Skawiński – lider zespołu Kombi. Potem zmieniła dyscyplinę na bikini fitness i stała się jedną z czołowych zawodniczek na świecie.

Zacznij dzisiaj!

W ubiegłym roku dostała się do europejskiej czołówki i zyskała duże uznanie wśród konkurencji i fachowców. Jest inspiracją dla wielu kobiet. "Zacznij dzisiaj" to jej hasło, którym zachęca do rozpoczęcia ćwiczeń.

d45gjxk

Podziel się opinią

Share
d45gjxk
d45gjxk