ycipk-vtbi66

Trzy srebrne medale, ale to nie koniec! Renata Nowak chce być na szczycie Bikini Fitness

Piękna 33-letnia Polka w tym miesiącu zdobyła trzy srebrne medale w kategorii bikini fitness Konkursy odbywały się we włoskim Rimini, portugalskim Espinho, a ostatnio w Luksemburgu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzy srebrne medale, ale to nie koniec! Renata Nowak chce być na szczycie Bikini Fitness
(Instagram.com)
ycipk-vtbi66

Renata Nowak udowodniła po raz kolejny, że ciężka praca i determinacja dają niesamowite efekty. Piękna Polka pokazuje swym zaangażowaniem, że wiek nie ma znaczenia w konkurencjach związanych z urodą i można zostawić w tyle młodsze zawodniczki.

Trzy medale w trzy tygodnie

Podczas konkursu, na początku czerwca, we włoskim Rimini zdobyła srebrny medal federacji IFBB. Niecały tydzień później miała już kolejne srebro w Top 3 Diamond Cup Portugal, a 17 czerwca trzecie w Diamond Cup Luxembourg. Po wygranej we Włoszech nie kryła wielkiego zadowolenia – Czyste szczęście – napisała na swoim Instagramie. Po każdym z konkursów podkreślała, że jest głodna sukcesów. Zapewnia, że nie spocznie na laurach i będzie gotowana walkę o podium.

ycipk-vtbi66

Aktywna w mediach społecznościowych

Baterie ładuje nad polskim morzem. - Momenty takie jak te, pozwalają mi złapać oddech, jestem cały czas w trasie, wczoraj Portugalia, dziś Polska, w piątek Luksemburg – pisała.

Renata Nowak bardzo chętnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 8 tys. osób. Pokazuje tam jak trenuje, jak wyglądają zawody i gdzie spędza wolny czas.

Początki w konkursie piękności

Renata Nowak swoją przygodę z konkursami piękności rozpoczęła w 2005 roku, od tytułu Miss Polski. Finalistki oceniało wtedy jury, w którym zasiadali m.in. bokser Dariusz Michalczewski, czy Grzegorz Skawiński – lider zespołu Kombi. Potem zmieniła dyscyplinę na bikini fitness i stała się jedną z czołowych zawodniczek na świecie.

ycipk-vtbi66

Zacznij dzisiaj!

W ubiegłym roku dostała się do europejskiej czołówki i zyskała duże uznanie wśród konkurencji i fachowców. Jest inspiracją dla wielu kobiet. "Zacznij dzisiaj" to jej hasło, którym zachęca do rozpoczęcia ćwiczeń.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-vtbi66

ycipk-vtbi66
ycipk-vtbi66