Trwa ładowanie...

"Ty kontra dziewczyna, z którą cię zdradza". Mem podbija sieć, faceci nie rozumieją

113 tys. polubień mają dwa zdjęcia robiące niezłą furorę na Twitterze. Również wśród osób kompletnie niewiedzących, o co z nimi chodzi. A autorka zamieszania, 18-letnia Peyton, pokazała tylko – lub aż – różnicę między zdradzaną a kobietą, która zabrała jej faceta. Panowie mają zagwozdkę.
Share
Wrzuciła zestawienie fryzur. Kobiety się śmieją, mężczyźni nie wiedzą, o co chodzi
Wrzuciła zestawienie fryzur. Kobiety się śmieją, mężczyźni nie wiedzą, o co chodziŹródło: Screen / Twitter, Fot: Payton Hicks
d12ms1a

"Ty vs. ta, z którą cię zdradza" to opis zestawienia fotografii kręconych włosów. Po lewej widzimy naturalne blond loki, po prawej - także, ale jakieś inne, bardziej sztuczne i sztywne od lakieru. Reakcja internautów była natychmiastowa. 25 tys. komentarzy mówi samo za siebie, chociaż nie wszystkie.

Kobiety załapały żart Peyton, mężczyźni zachodzą w głowę, na czym właściwie on polega. Przypomina im jakiś skomplikowany wzór matematyczny, stanowi dla nich tajemnicę nie do rozwiązania. Uważają, że włosy to włosy. – Niech mi ktoś pomoże! – pisze jeden. Drugi stwierdza, że nawet płeć przeciwna ma problem ze zrozumieniem zestawienia.

   Twitter
Źródło: Twitter
   Twitter
Źródło: Twitter

A jednak, wystarczy właściwie kilka sekund, by wskazać różnice między zdjęciami. Sfotografowane od tyłu włosy nie są takie same. Loki "zdradzonej" dziewczyny wydają się miękkie w dotyku i jakby proszące, by je pogłaskać. Z kolei fryzura "kusicielki" odstrasza - robią wrażenie obciążonych, na które nawet wiatr nie podziała. Zestawienie służy więc pokazaniu, że jeśli twój partner odszedł do innej, stracił więcej niż zyskał. A ty nie masz się czym przejmować.

d12ms1a

Zobacz także: Bolesna zemsta zdradzonej żony

d12ms1a

Podziel się opinią

Share
d12ms1a
d12ms1a