Trwa ładowanie...

Tych błędów należy unikać w łóżku. Zepsują ci seks

Niepotrzebna rozmowa na temat smacznej kolacji, pluszowy miś albo kłopotliwa cisza. Wszystko to psuje klimat w twojej sypialni i źle wpływa na życie seksualne.
Share
Warto usunąć z sypialni niepotrzebne rzeczy, które psują klimat
Warto usunąć z sypialni niepotrzebne rzeczy, które psują klimat Źródło: 123RF
d4awbtv

Zauważyłaś, że w twoje życie seksualne wkradła się rutyna? Coraz mniej cieszy cię seks? A może twój partner zaczyna unikać zbliżenia? Wszystko to może być sygnałem tego, że popełniacie w sypialni podstawowe błędy. Czego należy unikać? Oto nasz krótki poradnik.

Niepotrzebne rozmowy

Rozmowa podczas seksu nie jest niczym złym. Umówmy się jednak, w trakcie pieszczot nikt nie ma ochoty słuchać np. o tym, że kolacja była smaczna. Niepotrzebne konwersacje odwracają uwagę od tego, co najważniejsze, czyli od waszego zbliżenia. W łóżku skupcie się na sobie. Jeżeli decydujecie się na rozmowę, to niech dotyczy ona waszych emocji oraz doznań.

d4awbtv

*Maskotki, brudne skarpetki i resztki kolacji *

Zadbajcie o klimat w sypialni. Nic tak nie niszczy nastroju, jak niepotrzebne, porozrzucane po pokoju rzeczy. Rozejrzyj się. Jeśli w okolicy łóżka zobaczysz maskotki czy brudne skarpetki, to usuń je jak najszybciej. Zastąp je np. zapachowymi świeczkami.

"Cisza jak makiem zasiał"

Cisza w sypialni to niedobry znak. Jeżeli jest ci dobrze – krzycz, jęcz, wzdychaj. Jeżeli coś jest nie tak – powiedz wprost i pokieruj partnera. Nie wstydź się swoich emocji.

d4awbtv

*Zbyt szybkie zmienianie pozycji *

Nikt nie lubi nudy. Pamiętajcie jednak, żeby nie wpaść ze skrajności w skrajność. Zbyt szybkie zmienianie pozycji wprowadza do seksu niepotrzebny chaos. Wasz seks to nie zawody – nie musicie za jednym razem zaliczać pozycji na leżąco, stojąco i klęcząco. Wyluzujcie się i cieszcie się sobą. Powoli.

Udawany orgazm

Niby coś oczywistego, jednak mamy wrażenie, że wciąż wiele kobiet ukrywa brak orgazmuorgazmu. Nie doszłaś – zakomunikuj mu to. Twój partner powinien wiedzieć, że coś poszło nie tak. Powiedz mu, co lubisz i pokaż mu ulubione miejsca. Następnym razem z pewnością będzie lepiej.

d4awbtv

Podziel się opinią

Share
d4awbtv
d4awbtv