Trwa ładowanie...

Tylko nieliczni mają to szczęście. Gdzie znajdziemy linię Anioła Stróża na dłoni?

Jedni w nią wierzą i kierują się nią w życiu. Drudzy twierdzą natomiast, że to tylko tzw. zabobon. Faktem jest natomiast, że linia Anioła Stróża istnieje. Gdzie dokładnie możemy ją znaleźć? Posiadają ją tylko nieliczni.

Co oznacza linia Anioła Stróża?Co oznacza linia Anioła Stróża?Źródło: Adobe Stock, fot: DedMityay
d3wnrba
d3wnrba

Osoby zajmujące się wróżeniem z dłoni uważają, że każdy człowiek posiada trzy, ważne linie. Pierwsza to linia życia, która obrazuje witalność, stan zdrowia i chęci do życia. Druga, linia serca, opisuje uczucia, którymi darzymy innych. Trzecia natomiast - linia głowy, nazywana inaczej linią rozumu, pokazuje, jak nasza energia życiowa przekłada się m.in. na myśli. Nieliczni posiadają także czwartą, określaną linią Anioła Stróża. Powszechnie uważa się ich za prawdziwych szczęściarzy.

Gdzie znajdziemy linię Anioła Stróża na dłoni?

Linia Anioła Stróża znajduje się najczęściej na prawej dłoni, choć niektórzy posiadają ją na dwóch. Jednak osoby, które mają ją także na lewej dłoni, posiadają ją już od narodzin.

Krótsza linia to linia Anioła Stróża Adobe Stock
Krótsza linia to linia Anioła StróżaŹródło: Adobe Stock, fot: Oksana Bratanova

Linia ta nazywana również linią Marsa bądź drugą linią życia, leży bliżej kciuka, jest znacznie krótsza i mniej wyraźna od innych. Wielu twierdzi, że im jest dłuższa, tym lepiej.

d3wnrba

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Astrologia kontra astronomia. Dlaczego twój znak zodiaku jest inny

Co oznacza linia Anioła Stróża?

Czy osoby, które posiadają linię Anioła Stróża możemy nazwać szczęściarzami? Tak się uważa, choć nie jest to do końca wyjaśnione (a już w szczególności nie naukowo). Osoby, które mają jednak tę linię na swojej dłoni, bez problemów pokonują wszystkie przeszkody, jakby czuwał nad nimi "Anioł Stróż" (tudzież przodkowie). Cieszą się w życiu wyjątkową pomyślnością, a nieszczęścia trzymają się od nich z daleka.

Osoby z linią Anioła Stróża mają także silne charaktery i dobrze radzą sobie w życiu. Mówi się, że są przysłowiowo "w czepku urodzeni". Mało kiedy doświadczają momentów, w których się załamują i mają ogromną motywację do osiągania celów oraz sukcesów.

d3wnrba

Czy faktycznie tak jest? Ciężko powiedzieć. Dobrze jest jednak sprawdzić, czy na naszej dłoni znajduje się taka linia. Kto wie, może naprawdę przynosi lub przyniesie szczęście.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3wnrba
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wnrba