Trwa ładowanie...
d184bol

Uma Thurman zabrała córkę na "ściankę". 20-latka była zawstydzona

Uma Thurman pojawiła się na festiwalu teatralnym w Nowym Jorku. Towarzyszyła jej córka Maya Hawke. 20-latka była wyraźnie skrępowana zainteresowaniem reporterów. Mama – wręcz przeciwnie, czuła się jak ryba w wodzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Uma Thurman z córką Mayą Hawke
Uma Thurman z córką Mayą Hawke (East News)
d184bol

Maya Hawke jest dumą swoich rodziców, Umy Thurman i Ethana Hawke'a. 20-latka idzie w ich ślady – właśnie rozpoczyna karierę aktorską. Wkrótce będziemy mogli oglądać ją w 3. sezonie serialu "Stranger Things" i nowej wersji "Małych kobietek".

Ostatnio Maya towarzyszyła mamie na nowojorskim festiwalu teatralnym. Kiedy stanęły na "ściance", było widać, że nie czuje się gwiazdą. Tuliła się do Thurman i chowała w jej ramionach, lekko uśmiechając się do fotografów.

20-latka ma dysleksję, z powodu której często zmieniała szkoły na wczesnym etapie edukacji. Ostatecznie trafiła do prywatnej placówki w Nowym Jorku, gdzie nie było systemu oceniania. To tam odkryła swoje zainteresowanie aktorstwem. W wieku 18 lat rozpoczęła naukę w prestiżowej akademii sztuki Julliard. Po roku musiała jednak zrezygnować. Przyjęła bowiem rolę w filmie "Małe kobietki".

Maya po rozwodzie rodziców, podobnie jak jej młodszy brat Levon-Roan, została przy mamie. Hawke założył nową rodzinę z zatrudnioną przez Thurman nianią, Ryan Shawhughes. Aktor ma z nią dwie córki. Uma z kolei znalazła pocieszenie w ramionach milionera Arpada Bussona, któremu kilka lat temu urodziła dziewczynkę.

d184bol

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d184bol

Podziel się opinią

Share
d184bol
d184bol