Zdenerwowała się w czasie wywiadu. "Synku, hej, laleczko"
Teresa Lipowska w wywiadzie na ściance opowiadała o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, gdy nagle coś wyprowadziło ją z równowagi. Dziennikarz z innej redakcji przerwał rozmowę, przechodząc tuż przed kamerą i zasłaniając aktorkę. Ta szybko zareagowała.
W tym artykule:
4 listopada 2000 roku na antenie TVP2 wyemitowano pierwszy odcinek serialu "M jak miłość". Telenowela obecna jest na ekranach do dziś, a z okazji 25-lecia w grudniu 2025 r. zorganizowano w Warszawie uroczystą galę jubileuszową. Nie zabrakło największych gwiazd produkcji - Kasi Cichopek, Małgorzaty Pieńkowskiej, braci Mroczków i oczywiście Teresy Lipowskiej.
"Synku, hej, laleczko". Upomniała dziennikarza
Nestorka rodu Mostowiaków przy okazji wydarzenia udzieliła kilku wywiadów, ale jedna rozmowa odbiła się szerokim echem. Lipowska opowiadała, jak spędzi tegoroczne święta Bożego Narodzenia, gdy nagle ktoś przeszedł tuż przed kamerą, zasłaniając aktorkę. Ta nie kryła zdziwienia, a wręcz oburzenia.
81-letnia Lipowska zapewnia: "Nie poddawałam się żadnym zabiegom medycyny estetycznej"
- No jak to przełaził ten? Synku, hej, laleczko, przecież tu jest wywiad, a ty żeś przelazł - zwróciła się do mężczyzny zza kadru. - Bardzo przepraszam - zreflektował się. - Ale pani pomimo wieku jednak ma siłę charakteru, pani uczy młodych dziennikarzy - skomentował zajście reporter "Telemagazynu". Okazuje się, że rozmowę zakłócił jego kolega po fachu. Po chwili Lipowska wróciła jednak do głównego wątku i zdradziła, że święta spędzi rodzinnie, na miejscu.
Nie boi się mówić tego, co myśli. "Wyjdź i się naucz"
Teresa Lipowska charakter pokazuje również na planie kultowej produkcji TVP. - Staram się młodym aktorom coś podpowiedzieć. Jedni moje uwagi przyjmują, inni nie. Kilku nauczyłam odpowiedzialności. Zdarzało się, że ktoś przychodził, pytał, co gramy, i wyciągał telefon. Wtedy interweniowałam. Mówiłam: "Jak to? Nie wiesz, co my dziś gramy? Którą scenę? Wyjdź i się naucz. Jak będziesz umiał, wrócisz na plan - mówiła w rozmowie z Plejadą
Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!